gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Anlamak İçin

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

anlamak için bu kadar çabaya rağmen üzülen her zaman ne yazık bendim anlamak için bu kadar çabaya rağmen
    tüketen herşeyi ber değil, sendin

bu aşk suç olsa da kabul ediyorum

sessizliğin çözüm değil
    bir an düşün bizi ne olur
    uzaksın olmadığın kadar
    bu gidişin sonu hayır değil anla

her gece sana sarılıp uyumak varken
    boşluğun koynuna yığılan bendim

sormadın düşüncemi hiç bilmene rağmen
    haklıyım, ah savunmasızım, sevdim __________________

Yıldız Tilbe - Anlamak İçin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yolumun İçinde

Yıldız Tilbe - Yolumun İçinde

umudum tükenmez sen yine bildiğinle kal nasıl olsa anlayacak ruhun gerçeyi kendini kaybeder aniden gördüğüm masal nice gerçekler yok artık unut geçmişi Yolumun içince yol ayrı yolda değil dermanım derdimde saklı ayrı değilki Yolumun içinde yol aynı yolda değil dermanım derdimde senden ayrı değilki çabuk gel öyle düşünme söyle hayatta oyun yok hep vurdu yüzüme kendini yalnış sanma sende hata...
  2. Yıldız Tilbe - İçimdeki Nehir

Yıldız Tilbe - İçimdeki Nehir

Yıkanamadım içimdeki nehir derin akıyor Deliliği yarı uykuda ruhum seni arıyor Uysallaşır mı? Söyle kudurmuş yalnızlığım Erkekçe sevdalanır yürekli kadınlığım Gördüğüm sevdaların yabancısıyım Sevgim aç su gibi yele dağılır Som aşkın içine bulanır Her şeye alışılır, hasretinle Seni de beni de değiştirmek istiyorum Günahlardan öte köy göremiyorum Sensiz yaşamayı hiç istemiyorum hiç Yıkanamadım...
  3. Yıldız Tilbe - Aşkın içinde Aşk var

Yıldız Tilbe - Aşkın içinde Aşk var

Kalbimi saklayamam ki senden böyle deli gibi severken O kapıdan çıkışın gülüşünle seviyorum seni deyişinle Nasıl iflah olurum ben Bir daha sevemem asla derken yüreğimi aşktan çekmişken Kelimeler seninle büyülerken nasıl sevmem seni söyle Sen güneş gibi doğarken Aşkın içinde aşk var kalbimin içinde sen Aşka aşktan başka yol mu var kollarındayken Ey masallardan gelen her hali benim...
  4. Yıldız Tilbe İbo Show'a katılmak için aldıklarını iade etti

Yıldız Tilbe İbo Show'a katılmak için aldıklarını iade etti

YILDIZ TİLBE, 'İBO SHOW'A KONUK OLMAK İÇİN TATLISES'İN ALDIĞI BEŞİBİR YERDE VE KIYAFETLERİ BİR ÇANTA İÇİNDE GETİREREK ÜNLÜ SANATÇIYA İADE EDİLMESİ İÇİN TESLİM ETTİ. Yıldız Tilbe, geçtiğimiz hafta programına konuk olduğu İbrahim Tatlıses ile canlı yayında tartışmış ve programı terk etmişti. Tatlıses'in 'Ben onu pezevenklerin elinden kurtardım' açıklamasından sonra da kanal 'İbo Show'u...
  5. Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözü isteyenler için

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözü isteyenler için

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözleri Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Sözleri Romantik şarkıların kraliçesi Yıldız Tilbe'nin beğenilen şarkılarından biri olan Aşkımı Sakla şarkısı sözleri bu sayfamızda Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla şarkı sözü isteyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için yer alıyor. Nefesinin uzağında, feleğin kör tuzağında Görmediğim yar bana merakta...

Sayfayı Paylaş