gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Aşk Bir Kahkaha

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Koca bir yaz geçti beni dinlendirmedi Ne güneş ne deniz ne de aşk Tadını almadım sevdiğim bir çok şeyin
    Bir perde vardı göremediğim
    Bazen öyle dalgalandım ki kabıma sığamadım
    Bazen de öyle sakindim ki kıpırdamadım
    Bazen uçar gibi bazen hapis gibi
    Özgür ve tutsak
    Aşk için aşka küs biraz şikayetçi
    Neşeli kederli

Aşk bir kahkaha senden duyunca daha güzel
    Sevmek bir dokunuş bu sen olunca özel

Kışın ortasında lapa lapa kar yağarken
    Aşkınla başım sarhoş elin elimde ne hoş
    Tak bildiğim şey en çok seni sevdiğim
    Beni bana unutturan ve hatırlatan sensin
    Mucizelere sebep sensin
    Şükürler olsun benimlesin

Yıldız Tilbe - Aşk Bir Kahkaha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Kara Kuru Bir Şeyim

Yıldız Tilbe - Kara Kuru Bir Şeyim

Yatağında uyumadan uyudum demem Seni kıskanırım ellere veremem Hani gökyüzüne baktığın an ay ve güneş Görünürler aynı anda İnan sen ve ben Gecelerime doluyor nefesin ateş Bana doğmalı yüzündeki her güneş Hadi dur durma git gideme bensiZ emi Hemen öyle bitmez aşklar nedense nedeni? Ben aşığım güzelim Allahını seveyim Sen aklım ol ben delinim Uzan yanı başıma Seninleyim arama Yanında...
  2. Yıldız Tilbe - Bir Güzelin Aşığıyım

Yıldız Tilbe - Bir Güzelin Aşığıyım

Bir güzelin aşığıyım ağalar Onun için taşa neden tutar el beni Gündüz hayalimde gece düşümde Kumdan kuma savuruyor yel beni Al gül olsam ak gerdana sokulsam Kemer olsam ince ince bele takılsam Köle olsam pazarlarda satılsam Yarim diye al sinene al beni Pir Sultan Abdalam gamzeler oktur Hazeren sinemde babam yaralar çoktur Benim senden başka başka sevdiğim yoktur İnanmazsan al allaha sal beni
  3. Yıldız Tilbe - Bir Benim Ol

Yıldız Tilbe - Bir Benim Ol

sıkı tut kendini benim için çözülürüm seni ele verirsen eğer en inatçı dileği yüreğimin beni sev bana dokun yeter yar yüreğim yoluna perişan yar yüreğim yoluna perişan bir benim ol beni öp bir bana sahiplen bir beni sev ikimiz bir beden ben korkarım sen yoksan kendi gölgemden sende bana soyun yaşamını bende tüket.. herşeyimle teslimim sana ben kimsenin demesiyle senden vazgeçemem...
  4. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  5. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...

Sayfayı Paylaş