gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Aşk Laftan Anlamaz ki

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yıldız tilbe notaları yıldız tilbe olsun mu olmasın Kendimden çıktım yola Bir yere varamadım
    Yıllar kayboldu bir anda
    Kimselere soramadım

Şansım yok aşktan yana
    Sevgiye rastlamadım
    Hangi o gençlik varya
    Güldü geçti tutamadım

Olsun mu olmasın dert sana uğramasın
    Gitsin ve gelmesin bir daha ayrılık hiç
    Mevlam sakınsın seni her türlü gözden
    Aaaaii! Aaaaii!
    Bit dersin bitmez ki aşk laftan anlamaz ki

Sevdin mi sevmedin mi
    Sustun mu söyledin mi
    Anlatsaydın dinlerdim
    Ben aşkımı diyemedim

Gördüğüm günden beri
    Ne ölüyüm ne diri
    Yandım söndüm binlerce kez öldüm
    Baktığım her yerde gördüm

Olsun mu olmasın dert sana uğramasın
    Gitsin ve gelmesin bir daha ayrılık hiç
    Mevlam sakınsın seni her türlü gözden
    Aaaaii! Aaaaii!
    Bit dersin bitmez ki aşk laftan anlamaz ki

Yıldız Tilbe - Aşk Laftan Anlamaz ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Kolay Değil ki

Yıldız Tilbe - Kolay Değil ki

Hani dokunamazdın başka tene Sen ellerle demlenirken ben çay içmedim. Hani uyuyamazdın başka yerde Sen gecelerin galibi ben esiriyim Gömleğindeki ruju, havadaki kokusu Demekki önemi yok ben yada bir başkası Bu kadarı yalan değilki aşkım, yalan değilki Seviyorum seni demek öyle kolay değilki Hani son aşkındım, ilk sevişindi O gözlerin yalnız benim bildiğim dildi Hani sonsuza kadar kadar...
  2. Yıldız Tilbe - Anlamak İçin

Yıldız Tilbe - Anlamak İçin

anlamak için bu kadar çabaya rağmen üzülen her zaman ne yazık bendim anlamak için bu kadar çabaya rağmen tüketen herşeyi ber değil, sendin bu aşk suç olsa da kabul ediyorum sessizliğin çözüm değil bir an düşün bizi ne olur uzaksın olmadığın kadar bu gidişin sonu hayır değil anla her gece sana sarılıp uyumak varken boşluğun koynuna yığılan bendim sormadın düşüncemi hiç bilmene...
  3. Yıldız Tilbe - Aldat

Yıldız Tilbe - Aldat

Aşk şarkıları söyledin Sevdin görünüp sevmedin Bir yansıma bir hayaldin Aslı bende övündüğün sevginin Rüzgarlı ateşin soğuk Bir son kez daha git çocuk Senin kalbin hiçkimsede Alışkanlığın yanıyor yüreğimde Senin kalbin hiçbir yerde Alışkanlığın yatıyor döşeğimde Düşür dillere, dağıt ellere Masum sevdamı ihanetle harca Ve... Aldat... Gece gündüz aldat Olur olmaz aldat Aynen...
  4. Yıldız Tilbe - Adanalı

Yıldız Tilbe - Adanalı

Adananın yolları taşlık Yok cebimizde beş kuruş harçlık Elden gitti kahpede gençlik Ağam adanalı paşam adanalı Evde duramıyom sana dadandı Sebebim sen oldun güzel delikanlı Hey güllü hele hele güllü Peştamalı sümbüllü Adananın bayırına Ağam at çıkardım çayırına Anan baban hatırına
  5. Yıldız Tilbe ateş püsükürdü

Yıldız Tilbe ateş püsükürdü

yıldız tilbenin çıktığı mekanlar Geçtiğimiz günlerde imparator lakaplı İbrahim Tatlıses ile canlı yayında tartışan Yıldız Tilbe neler dedi neler..... 'YÜZÜNÜ ŞEYTAN GÖRSÜN!' İBRAHİM TATLISES'LE GİRDİĞİ POLEMİK SONRASI GÜNDEME GELEN YILDIZ TİLBE, YAŞANAN SORUNLARDAN SONRA ÇIKTIĞI MEKANDAN DA AYRILDI. Ortaköy bir mekanda sahne almaya başlayan ve geçtiğimiz akşam siyah bir kostümle sahneye...

Sayfayı Paylaş