gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözü isteyenler için

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözleri

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Sözleri

Romantik şarkıların kraliçesi Yıldız Tilbe'nin beğenilen şarkılarından biri olan Aşkımı Sakla şarkısı sözleri bu sayfamızda Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla şarkı sözü isteyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için yer alıyor.

Nefesinin uzağında, feleğin kör tuzağında
    Görmediğim yar bana merakta
    Buraları boş gönül diyor koş
    Zaman geçmeden ooooo

İçerde dışarıda olsun gözüm üstünde, üstünde
    Başına bir hal gelmesin elim üstünde, üstünde

Sayılmakla geçer mi günler
    Ayrılık ölümden de beter
    Birkaç saat neyi halleder
    Yaralı garip gönlümde

Çok özledim çaresizim
    Kim anlar ki ne haldeyim
    Bari sen affet sevgilim
    Aklım hep sende hep sende

Çok özledim çaresizim
    Kapılar kitli neyleyim
    Bari sen affet sevgilim

Döneceğim bekle beni
    Sakla kalbinde aşkımı
    Ben bir anlık unutmadım
    Uzun kara saçlarını

Sayılmakla geçer mi günler
    Ayrılık ölümden de beter
    Birkaç saat neyi halleder
    Yaralı garip gönlümde

Çok özledim çaresizim
    Kim anlar ki ne haldeyim
    Bari sen affet sevgilim

Çok özledim çaresizim
    Kapılar kitli neyleyim
    Bari sen affet sevgilim

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözü isteyenler için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Aşkın içinde Aşk var

Yıldız Tilbe - Aşkın içinde Aşk var

Kalbimi saklayamam ki senden böyle deli gibi severken O kapıdan çıkışın gülüşünle seviyorum seni deyişinle Nasıl iflah olurum ben Bir daha sevemem asla derken yüreğimi aşktan çekmişken Kelimeler seninle büyülerken nasıl sevmem seni söyle Sen güneş gibi doğarken Aşkın içinde aşk var kalbimin içinde sen Aşka aşktan başka yol mu var kollarındayken Ey masallardan gelen her hali benim...
  2. Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

yıldız tilbe oynama yıldız tilbe, oynama, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Usta yorumcu Yıldız Tilbe'nin yaza damgasını vuran "Oynama" adlı şarkısının sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A Hadi bakalım sizde "oynama" diye diye oynayın Melek'lerim:A:A Çok rahatsın çünkü sana nereden baksam görünüyorum Fazla incittim şu gururumu...
  3. Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü arıyorum ben şayet Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözlerini bilen varsa aranızda lütfen yazsın kızlar.
  4. Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözü isteyenler için

Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözü isteyenler için

Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözleri 2012 albüm tanıtımları yeni şarkılar paylaşımlarımıza devam ediyor ve son günlerde beğenilen Cemir Demirbakan Aşk Diye Buna Derler şarkısı sözlerini bu yazımızda, bu şarkıyı seven tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Gelsen yeniden, iki adım geriden, Aşk diye buna derler canım,...
  5. Yıldız Tilbe'den Aşkımı Sakla Şarkısının Sözleri

Yıldız Tilbe'den Aşkımı Sakla Şarkısının Sözleri

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözleri Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Sözleri Başarılı şarkıcı ve söz yazarı Yıldız Tilbe 'den harika bir şarkı daha melekler :) Bu sayfamızda Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Sözleri ile karşınızdayız ..:) Nefesinin uzağında, feleğin kör tuzağında Görmediğim yar bana merakta Buraları boş gönül diyor koş Zaman geçmeden ooooo İçerde...

Sayfayı Paylaş