gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yıldız tilbe gördüğüm düşlerin ömrü benden uzun Gördüğüm düşlerin ömrü benden uzun Seni çok seviyorum mutsuzum
    Herşeyim bana inat
    Görmüyor yüzüm rahat
    Çok özlüyorum huzursuzum
    Ben sana dayanamam ayrımı hiç duramam
    Gözlerinde gece olmuyor
    Güneşi perdeliyor bakışın

Hem sana ihtiyacım var hemde bana delice
    Al beni bırakma hiçbir an bile kendime
    Aşkın benden de öte bir yere gidemem ki
    Sen benim kalbimsin ya
    Alma yaşayamam ki
    O kollarda bulamazsın gerçek aşkı
    Yangınlarda sönemezsin benden ayrı
    Sen korksanda yine aynıyım aşığınım

Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Çay Benim Çeşme Benim

Yıldız Tilbe - Çay Benim Çeşme Benim

Aman derdimi deşme benim Hakikatlı yar isen Aman önümden geçme beni Al yazmam dalda kaldı Aman gözlerim yolda kaldı Yıkılası meyhane Aman sarhoşum nerde kaldı
  2. Yıldız Tilbe - Bir Benim Ol

Yıldız Tilbe - Bir Benim Ol

sıkı tut kendini benim için çözülürüm seni ele verirsen eğer en inatçı dileği yüreğimin beni sev bana dokun yeter yar yüreğim yoluna perişan yar yüreğim yoluna perişan bir benim ol beni öp bir bana sahiplen bir beni sev ikimiz bir beden ben korkarım sen yoksan kendi gölgemden sende bana soyun yaşamını bende tüket.. herşeyimle teslimim sana ben kimsenin demesiyle senden vazgeçemem...
  3. Yıldız Tilbe - Bendim Yanlış Olan

Yıldız Tilbe - Bendim Yanlış Olan

Bendim yanlış olan Bir damla aşkına deli olan o zavallı kadın Herşey benim suçum yalan aşkına inandım Acı çekerek ağladım Benim dışımda neyim varsa istedin Aşkımdan başka yok ki birşeyim Sabrım sınırda aşkın kanunu yok bilgiğin gibi değil çok beterim Herşeyden vazgeçtim geldim sana Bu kez kalbimle oynama Gidersem bir daha dönmem asla Yeter aşkımı harcama
  4. Yıldız Tilbe - Bende Kalmadı

Yıldız Tilbe - Bende Kalmadı

Kara gözlüm şirin sözlüm atma beni el eline Dayanamam inanamam senden başka birine Benim şarkım ellerin benim türküm gözlerin Benim tek varlığımsın bilmesende Utanırım bakmaya senden bir başkasına Sen benim şu dünyamsın hatta Öbür dünyamda Bende kalmadın sana muhtacım Sensiz aşkı neyleyim baştacım Güzel huylum, usul boylum sevincim göz bebeğim Seni sevmek benim borcum, hayatımla...
  5. Yıldız Tilbe - Bende İstiyorum (Tipim Değilsin Aslında)

Yıldız Tilbe - Bende İstiyorum (Tipim Değilsin Aslında)

Aşkın yeri yurdu vakti zamanı yok Sana rastladım olan oldu Tipim değilsin aslında Fakat o bakışlarında beni herşey çağırıyordu Savunmasız bir aşk düşüncemin kıyısına yanaşıp demir attı İster öldür ister at aşkım senindir dedi ve kapılarını açtı Kanun değişmez aşk böyle ne ayrılır ne elele Sana akınca sana bakınca sana acıkınca Öyle sevilmek istiyorumki her an daha fazla Kalbinde yerimi...

Sayfayı Paylaş