gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Aşkın Cezan Mı (Bin Dereden Su Getirsem)

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sen bana gönlündeki bağdan bir çiçek veremedin. Seninmiş bu zalim kalbim kimseyi sevemedim. Aşk her mekanda haklıydı zaman farklıydı
    Gülmedim yüzünden zalim aşkın cezan mı?

Sen bensiz bir dağ olsan yıkılırdın yar.
    Ben sensiz viraneyim kalbimde hasar
    Belki gerçeğe döner verdiğim sözler.
    Biraz gerçekten sevsen ölürmüydün yar.

Bin dereden su getirsem arınamazsın.
    Sussam olmaz konuşsam duymaz anlamazsın.
    Sevmekle hakkından gelmek mümkün mü söyle.
    Sana bir canım kaldı verirsem rahatlar mısın?

Yıldız Tilbe - Aşkın Cezan Mı (Bin Dereden Su Getirsem) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yalan Mı?

Yıldız Tilbe - Yalan Mı?

seni sevdim gönülden anlamadın dilimden aşkımı gam telinden çaldığında yalan mı sevdim sevdim sevilmedim yine sevdim yalan mı baharımı kış eden öpüşlerin yalanmı harap olan bu gönlüm senin için saray mı viran olan bu gönlüm senin oyuncağın mı iki kadın bir adam, aşk çekilir aradan ikimizde severken ya ondan geç ya benden hep sabrettim hep affettim beni aldat diye mi sevenlerin kaderi...
  2. Yıldız Tilbe - Tutsak (ft. Ceza)

Yıldız Tilbe - Tutsak (ft. Ceza)

Ey gökyüzü...Aydınlık mısın benim kadar ve karanlık Hasret yakarmış, kavuşmak varmış Güneşten sıcak, sudan çıplak Sanırım hiçbirşey yok aramızda aşktan başka... Vay hayat, ey hayat..! Denizde vardı oltam bir balık tuttum zannettim Baktım hepsi rüyaymış mekanım yanmış bir orman Ve tek seçimse çaresizlik ona inanma Göz gördüğünden korkmaz Eski bensem bir çiçek olsam da solmam...
  3. Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akmam

Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akmam

Anlamaz mı yüreğin? Söyle maksadını Sözlerinde teselli olsun Kalbimde aşkın var Rüzgarda kokun var Çağırsam gelir misin? Neredesin? Heves değilsin. Tüm ışıkları söndür öyle gel Kimse görmesin seni Hatıran yetmez bana sevgilim Su olsam sensiz akmam ki Yalvaran bir kadınım Sevgilim, adamım Yüreğinde merhamet olsun Alnımda yazın var Erkekçe sözün var Yollarına bakarak Çoğu tükenmiş bir...
  4. Yıldız Tilbe - Giden Mi Sürgün Kalan Mı?

Yıldız Tilbe - Giden Mi Sürgün Kalan Mı?

sen gidince soğuyor yatak gece uzuyor sensiz geçen geceler beni ihtiyar ediyor hani gitmesen diyorum hani gitmesen diyorum.. adın yazılı bazı otel odalarında sürüyorlar sevdamızı ordan oraya kolay değil biliyorum böyle öksüz yaşamak ama en kötüsü gülüm onursuzca yaşamak senin her gidişinde sürgün oluyorum ben en kötüsü aslında gitmeden sürgün olmak içimi acıtıyor böyle öksüz yaşamak hani...
  5. polisten cansu dereye ceza şoku

polisten cansu dereye ceza şoku

polisten cansu dereye ceza şoku cansu dere ceza ceza yerse cansuya trafik polisinden ceza oyuncu manken cansu dere arabasını yasak yere arabasını park edince cezayı yedi.genellikle ünlüler arasında trafik polisine yakalanmak moda oldu. Ünlü model Cansu Dere önceki gün Bebek'teki bir kuaförden çıkarken objektiflere takıldı. Ayrıldığı sevgilisi Cem Aydın ile ilgili soruları duymazlıkten gelen...

Sayfayı Paylaş