gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Aşkın içinde Aşk var

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kalbimi saklayamam ki senden böyle deli gibi severken
    O kapıdan çıkışın gülüşünle seviyorum seni deyişinle
    Nasıl iflah olurum ben
    Bir daha sevemem asla derken yüreğimi aşktan çekmişken
    Kelimeler seninle büyülerken nasıl sevmem seni söyle
    Sen güneş gibi doğarken

Aşkın içinde aşk var kalbimin içinde sen
    Aşka aşktan başka yol mu var kollarındayken
    Ey masallardan gelen her hali benim padişahım
    Ben sana yaratıldım senin için seninle

Karşılıklı aşk bir destantır aşkla mevsim hep ilk bahardır
    Hiçbir şey aynı değil ne zamandır
    Leyladan mecundan beri hayat aşkı yaşamaktır
    Bu yaşıma gelene kadar öyle öyle günler geçirdim nerelerde
    Herşey tadında güzelmiş birde senin gibi birisiyle
    Tanışmak varmış kaderde

Yıldız Tilbe - Aşkın içinde Aşk var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yolumun İçinde

Yıldız Tilbe - Yolumun İçinde

umudum tükenmez sen yine bildiğinle kal nasıl olsa anlayacak ruhun gerçeyi kendini kaybeder aniden gördüğüm masal nice gerçekler yok artık unut geçmişi Yolumun içince yol ayrı yolda değil dermanım derdimde saklı ayrı değilki Yolumun içinde yol aynı yolda değil dermanım derdimde senden ayrı değilki çabuk gel öyle düşünme söyle hayatta oyun yok hep vurdu yüzüme kendini yalnış sanma sende hata...
  2. Yıldız Tilbe - Ne Var Ne Yoksun

Yıldız Tilbe - Ne Var Ne Yoksun

Aşık oldum, saklamadım Kendime sığmadım Yar bildiğime söyledim Ne söylerse yaptım Her aşkta aynı birşey vardır Oda sevdiğim beni sevmedi Herhangi biri kadar Ben aşıktım o değildi Hiç olmadığı kadar hata bendeydi Suçum sevmekti Şimdi sen çıkmış karşıma farklıyım diyorsun Kalbini bana gönderip senin diyorsun Sevmeye çok korkuyorum anlıyormusun Ne sev beni, ne de vazgeç biliyormusun Ne var, ne...
  3. Yıldız Tilbe - İçimdeki Nehir

Yıldız Tilbe - İçimdeki Nehir

Yıkanamadım içimdeki nehir derin akıyor Deliliği yarı uykuda ruhum seni arıyor Uysallaşır mı? Söyle kudurmuş yalnızlığım Erkekçe sevdalanır yürekli kadınlığım Gördüğüm sevdaların yabancısıyım Sevgim aç su gibi yele dağılır Som aşkın içine bulanır Her şeye alışılır, hasretinle Seni de beni de değiştirmek istiyorum Günahlardan öte köy göremiyorum Sensiz yaşamayı hiç istemiyorum hiç Yıkanamadım...
  4. Yıldız Tilbe - Anlamak İçin

Yıldız Tilbe - Anlamak İçin

anlamak için bu kadar çabaya rağmen üzülen her zaman ne yazık bendim anlamak için bu kadar çabaya rağmen tüketen herşeyi ber değil, sendin bu aşk suç olsa da kabul ediyorum sessizliğin çözüm değil bir an düşün bizi ne olur uzaksın olmadığın kadar bu gidişin sonu hayır değil anla her gece sana sarılıp uyumak varken boşluğun koynuna yığılan bendim sormadın düşüncemi hiç bilmene...
  5. Yıldız Tilbe İbo Show'a katılmak için aldıklarını iade etti

Yıldız Tilbe İbo Show'a katılmak için aldıklarını iade etti

YILDIZ TİLBE, 'İBO SHOW'A KONUK OLMAK İÇİN TATLISES'İN ALDIĞI BEŞİBİR YERDE VE KIYAFETLERİ BİR ÇANTA İÇİNDE GETİREREK ÜNLÜ SANATÇIYA İADE EDİLMESİ İÇİN TESLİM ETTİ. Yıldız Tilbe, geçtiğimiz hafta programına konuk olduğu İbrahim Tatlıses ile canlı yayında tartışmış ve programı terk etmişti. Tatlıses'in 'Ben onu pezevenklerin elinden kurtardım' açıklamasından sonra da kanal 'İbo Show'u...

Sayfayı Paylaş