gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yıldız Tilbe ateş püsükürdü

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yıldız tilbenin çıktığı mekanlar Geçtiğimiz günlerde imparator lakaplı İbrahim Tatlıses ile canlı yayında tartışan Yıldız Tilbe neler dedi neler.....

'YÜZÜNÜ ŞEYTAN GÖRSÜN!'
    İBRAHİM TATLISES'LE GİRDİĞİ POLEMİK SONRASI GÜNDEME GELEN YILDIZ TİLBE, YAŞANAN SORUNLARDAN SONRA ÇIKTIĞI MEKANDAN DA AYRILDI.

Ortaköy bir mekanda sahne almaya başlayan ve geçtiğimiz akşam siyah bir kostümle sahneye çıkan Tilbe'nin, mekanda fazla müşteri olmamasından dolayı morali oldukça bozuldu. Tilbe, gazetecilerin röportaj yapma isteği üzerine, 'O adamla ilgili soru soracaksınız yine, zaten her yerde benimle uğraşıyor. Bana uzak, Allah'a yakın olsun, yüzünü şeytan görsün' dedi.

Yıldız Tilbe ateş püsükürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Dayan Yüreğim

Yıldız Tilbe - Dayan Yüreğim

Hedef olup vursan da Özenli sözlerin oklarıyla Süslemedim harfleri Adını oluşturanların dışında Dökmedim yüreğimi Kimsenin gözlerine Ey aşk beni yağmala Ateş et arka arkaya aşk Beni tara Bitsin hiç bir şey umrumda deil Dağlarım yaralarımı çabuk geçsin Öğrenirken hasretinle sevişmeyi Göz yaşlarım akabilirler özgürce İçimde öyle güzelsin ki Onu kirletmeyeceğim seninle Bağlasan durmaz göndersen...
  2. Yıldız Tilbe - Ben Masumum

Yıldız Tilbe - Ben Masumum

En saklı yasaklarla yağlı ballı oldum Dindirmedim aşksızlığı hep istedim Kimine göre şanstı benim şanssızlığım Gözüm karardı gönlüm bulandı direndim Yalnızlığın deliliğe giden yolları boştu Düşüncemdi gardiyansevdan bırakmıyordu Benim canımsın anladın mı kurtuluş yok Daha çok sevmeliyiz aşk için zaman yok Büyümek istiyorum çünkü çok çocuğum Hep aşk beni baştan çıkardı ben masumum Öyle bir...
  3. Yıldız Tilbe - Anlamak İçin

Yıldız Tilbe - Anlamak İçin

anlamak için bu kadar çabaya rağmen üzülen her zaman ne yazık bendim anlamak için bu kadar çabaya rağmen tüketen herşeyi ber değil, sendin bu aşk suç olsa da kabul ediyorum sessizliğin çözüm değil bir an düşün bizi ne olur uzaksın olmadığın kadar bu gidişin sonu hayır değil anla her gece sana sarılıp uyumak varken boşluğun koynuna yığılan bendim sormadın düşüncemi hiç bilmene...
  4. Yıldız Tilbe - Aldat

Yıldız Tilbe - Aldat

Aşk şarkıları söyledin Sevdin görünüp sevmedin Bir yansıma bir hayaldin Aslı bende övündüğün sevginin Rüzgarlı ateşin soğuk Bir son kez daha git çocuk Senin kalbin hiçkimsede Alışkanlığın yanıyor yüreğimde Senin kalbin hiçbir yerde Alışkanlığın yatıyor döşeğimde Düşür dillere, dağıt ellere Masum sevdamı ihanetle harca Ve... Aldat... Gece gündüz aldat Olur olmaz aldat Aynen...
  5. Yıldız Tilbe - Adanalı

Yıldız Tilbe - Adanalı

Adananın yolları taşlık Yok cebimizde beş kuruş harçlık Elden gitti kahpede gençlik Ağam adanalı paşam adanalı Evde duramıyom sana dadandı Sebebim sen oldun güzel delikanlı Hey güllü hele hele güllü Peştamalı sümbüllü Adananın bayırına Ağam at çıkardım çayırına Anan baban hatırına

Sayfayı Paylaş