gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Bir Benim Ol

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

sıkı tut kendini benim için çözülürüm seni ele verirsen eğer en inatçı dileği yüreğimin
    beni sev bana dokun yeter
    yar yüreğim yoluna perişan

bir benim ol beni öp
    bir bana sahiplen
    bir beni sev ikimiz bir beden
    ben korkarım sen yoksan
    kendi gölgemden
    sende bana soyun
    yaşamını bende tüket..

herşeyimle teslimim sana ben
    kimsenin demesiyle senden vazgeçemem
    mutluluk denen o rüya şehire
    seninle vardım artık gitmem
    yar yüreğim yoluna perişan..

Yıldız Tilbe - Bir Benim Ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Haberi Olsun

Yıldız Tilbe - Haberi Olsun

Ben o yari esasında çok severim Beni yanlış anlamasın Yüreğimi dağlamasın Kalbimi kırsın gönlü olsun Haberi olsun Ben o yare canımı Ömrümü hayatımı Seve seve her şeyimi Ben o yare kalbimi Yatağımı döşeğimi Sererim haberi olsun Ben o yare ne dil döktüm ben bilirim Kimselere bakmam onu dinlerim Onun yüzüne bakınca Güneş Kalbime girsin gönlü olsun Haberi olsun
  2. Yıldız Tilbe - Çay Benim Çeşme Benim

Yıldız Tilbe - Çay Benim Çeşme Benim

Aman derdimi deşme benim Hakikatlı yar isen Aman önümden geçme beni Al yazmam dalda kaldı Aman gözlerim yolda kaldı Yıkılası meyhane Aman sarhoşum nerde kaldı
  3. Yıldız Tilbe - Bendim Yanlış Olan

Yıldız Tilbe - Bendim Yanlış Olan

Bendim yanlış olan Bir damla aşkına deli olan o zavallı kadın Herşey benim suçum yalan aşkına inandım Acı çekerek ağladım Benim dışımda neyim varsa istedin Aşkımdan başka yok ki birşeyim Sabrım sınırda aşkın kanunu yok bilgiğin gibi değil çok beterim Herşeyden vazgeçtim geldim sana Bu kez kalbimle oynama Gidersem bir daha dönmem asla Yeter aşkımı harcama
  4. Yıldız Tilbe - Bende Kalmadı

Yıldız Tilbe - Bende Kalmadı

Kara gözlüm şirin sözlüm atma beni el eline Dayanamam inanamam senden başka birine Benim şarkım ellerin benim türküm gözlerin Benim tek varlığımsın bilmesende Utanırım bakmaya senden bir başkasına Sen benim şu dünyamsın hatta Öbür dünyamda Bende kalmadın sana muhtacım Sensiz aşkı neyleyim baştacım Güzel huylum, usul boylum sevincim göz bebeğim Seni sevmek benim borcum, hayatımla...
  5. Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

En sevgili yarın sen sevdiği yar En sevilen yarin en sevdiği yar Toprağın babası yar ebu turab Adı mübarek nesli mübarek kılıcı keskin O yar Alinin Yolu dosdoğru kalbi aşk dolu Amcası oğlu Allah'ın nuru Onun bahçesinden güllerin hası Ben olaydım ben olaydım Yanında ben olaydım Ah olaydım of olaydım Sana ben yar olaydım İnsanların türlü türlü hikayesi var Ne dinlemekle biter ne akıl vermekle...

Sayfayı Paylaş