gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Çabuk Olalım Aşkım

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Çabuk olalım aşkım Herşeyi paylaşalım Ben kendimi sana adadım
    Sevgilim sensiz anlamsızım
    Mahşere kadar benim aşkım
    Her alemde senindir canım
    Nereye istersen sür köle diye
    Sensiz ölürüm cennette

Seni seven kalbim
    Sana deli oluyor anlasana
    Sana dayanamıyorum, inan ki
    Sensiz mutlu olamıyorum
    Seni seven kalbim
    Sana deli oluyor anlasana
    Sana dayanamıyorum, inan ki
    Sensiz yaşayamıyorum

Bin ömrüm daha olsa
    Kollarında son bulsa
    Eğer sana kavuşmak varsa
    Ölmek düğün gibidir bana
    Sensizlikten çok korkuyorum
    İnan kendimi bilmiyorum
    Önce Allah, sonra sen benim için
    O bilir nasıl sevdim

Yıldız Tilbe - Çabuk Olalım Aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - İlan-ı Aşk

Yıldız Tilbe - İlan-ı Aşk

Hancıyım da yolcuyum da kendi dünyamda Yak tutuştur beni Söndür aşk ile Herşey hayalden ibaret bu sonsuzlukta Ahir zaman sevdalım ol Yeter bana Umduğun sevinci vermeyen kör olsun Oynarsan sonun olsun Mutluyum yanında (Kolların da sakin) Bir çocuğum, hem kadınım da Kırmızı güneşlerim var Geceler binbir masal Ateşi su, suyu terin Salına salına dolaş Güllü bahçeler de uzan Yanıma...
  2. Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak

Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak

Güzelliğinin zoruyla oldu olacak ne varsa Elindeki kalbim aşkına beni unutma Seninle çatıldı kaşlarım sensizlik yüreğimin ağrısı Ruhumu sonra da bağışlarım al utandırma Elin oldum al beni de aklım gibi hadi Çocuk oldum al beni uyut koynunda Seninim ben her kazan, belan benim olacak Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak Dudaklarının tadında gülüşlerinin balında Dilimdeki şarkıdır adın herkes...
  3. Yıldız Tilbe - Aşk Denen Ölüm

Yıldız Tilbe - Aşk Denen Ölüm

Sanki hiç görmedim Sanki hiç sevmedim Herşey ne kadar oldu bir hayal Saklanır gerçeğim Nerde sevdiklerim Nerde sonsuz aşklar Acıttı beni Unuttu beni verdiğin hazlar Yine geceler uzun Yine güneşimin gözleri kara Aşk yine başımda Yana yana kül oldum Yine geriliyorum çarmıhına Aşk Denen Ölümün
  4. Yıldız Tilbe - Aşk Bir Kahkaha

Yıldız Tilbe - Aşk Bir Kahkaha

Koca bir yaz geçti beni dinlendirmedi Ne güneş ne deniz ne de aşk Tadını almadım sevdiğim bir çok şeyin Bir perde vardı göremediğim Bazen öyle dalgalandım ki kabıma sığamadım Bazen de öyle sakindim ki kıpırdamadım Bazen uçar gibi bazen hapis gibi Özgür ve tutsak Aşk için aşka küs biraz şikayetçi Neşeli kederli Aşk bir kahkaha senden duyunca daha güzel Sevmek bir dokunuş bu sen olunca özel...
  5. Yıldız Tilbe - Aşk Bağlanmaz Ki

Yıldız Tilbe - Aşk Bağlanmaz Ki

Her çaresizlik sabır, her üzüntü sevinç olsun Her sevgi bağlılık, düşmanlık dostluğa dönsün Sevmenin dili dini, nefretin sıcak eli Düşmanlığın kalbimde yeri yok ki Aşk bağlanmaz ki Çözsen ayrılmaz ki Günah bende sevap bende Sen iste yeter ki Dünya bir aile herkes kardeş gibi olsun Barışsın kavgalar insanlık kendini bulsun (2x)

Sayfayı Paylaş