gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Gülüm

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bakışların hayalimden girmiyor ki O çocuksu hallerini özledim Seni görmek seni sevmek tek dileğim
    Sensin ilk yangın yüreğimde
    Sensin kalp ağrım

Yalan değil tadım olmaz sen yoksan
    Kalbim susmaz ki dilim konuşmaz duramam
    Derinlerde yükseklerde her yerde
    Zaman akmaz ki dünya dönmez ki uzaksan

Gülüm...
    Gönlüm açık yollarına
    Çiçeğine dallarına
    Herşey feda olsun sana
    Sen iste
    Gülüm...
    Dikenine toprağına
    Gözündeki yaşlarına
    Kurban olsun aşkım sana

Her halimle her halinin aşığıyım
    Biraz anla görerek baksan ne olur
    Belalıyım zarardayım hem darda
    Bari sen vurma yüreğimden
    Ayrılma asla

Yıldız Tilbe - Gülüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Çat Kapı

Yıldız Tilbe - Çat Kapı

Ben vazgeçmemişken düşün, olmaz olmaz bitanem Düşün bizi ne olur, yalvarırım terketme Başkalarındaki o aşk, bizi mutlu eder mi Bizi ayırmaya yetermi, aşkımız böyle kolay biter mi Geceyi güneş siler, beni senin hasretin Tek başıma sanki mahşer yeriyim Yüreğimdeki her yer, bu evde seni bekler Hadi çat kapı gel sevineyim Biraz kavga ederiz, belki biraz güleriz Bir küser bir barışır kalbimiz Seni...
  2. Yıldız Tilbe - Çalın Davullarım

Yıldız Tilbe - Çalın Davullarım

çaydan aşağı aman aman Kazın mezarımı bre dostlar belden aşağı Koyun sularımı kazan dolunca aman aman Gelme ecel zalim ecel üç gün ara ver Al başımdan bu sevdayı götür yare ver Selanik içinde selam okunur aman aman Selamın selası bre dostlar cana dokunur Gelin olanlara kına yakılır aman aman
  3. Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

En sevgili yarın sen sevdiği yar En sevilen yarin en sevdiği yar Toprağın babası yar ebu turab Adı mübarek nesli mübarek kılıcı keskin O yar Alinin Yolu dosdoğru kalbi aşk dolu Amcası oğlu Allah'ın nuru Onun bahçesinden güllerin hası Ben olaydım ben olaydım Yanında ben olaydım Ah olaydım of olaydım Sana ben yar olaydım İnsanların türlü türlü hikayesi var Ne dinlemekle biter ne akıl vermekle...
  4. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  5. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...

Sayfayı Paylaş