gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yıldız Tilbe Hangi Soruya Sinirlendi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlıses sinirlendi yıldız tilbe nerede sahne alıyor 2010 yıldız tilbe nerde sahne alıyor 2010 İbrahim Tatlıses'le olan tartışmasından sonra çok fazla sesi soluğu çıkmayan Yıldız Tilbe katıldığı programda sunucunun sorularını sinirlenmiş...Neler sordu acaba sunucu Yıldızı bukadar sinir edecek :D:D

'BERRİN'LE GECENİN RENGİ' PROGRAMINA KONUK OLAN YILDIZ TİLBE, CANLI YAYINDA SORULAN SORUYA SİNİRLENDİ.
    "Bana böyle sorular sormayın"
    Şarkıcı, ''Yıldız Tilbe, hangi erkek tipine aşık olur'' sorusuna sinirlenerek, ''Bana böyle sorular sorma, bu sorudan iğreti oluyorum. Benim esmer, kumral, sarışın diye ayırt ettiğim bir kriter yok. Gönlüm kimi seçerse onu severim. Aşık olduğum erkek, beni bir çiçekle de kandırabilir, bir lokma ekmeklede'' dedi.

Yıldız Tilbe Hangi Soruya Sinirlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Çalın Davullarım

Yıldız Tilbe - Çalın Davullarım

çaydan aşağı aman aman Kazın mezarımı bre dostlar belden aşağı Koyun sularımı kazan dolunca aman aman Gelme ecel zalim ecel üç gün ara ver Al başımdan bu sevdayı götür yare ver Selanik içinde selam okunur aman aman Selamın selası bre dostlar cana dokunur Gelin olanlara kına yakılır aman aman
  2. Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

En sevgili yarın sen sevdiği yar En sevilen yarin en sevdiği yar Toprağın babası yar ebu turab Adı mübarek nesli mübarek kılıcı keskin O yar Alinin Yolu dosdoğru kalbi aşk dolu Amcası oğlu Allah'ın nuru Onun bahçesinden güllerin hası Ben olaydım ben olaydım Yanında ben olaydım Ah olaydım of olaydım Sana ben yar olaydım İnsanların türlü türlü hikayesi var Ne dinlemekle biter ne akıl vermekle...
  3. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  4. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...
  5. Demet Akalın Hangi Soruya Sinirlendi?

Demet Akalın Hangi Soruya Sinirlendi?

demet akalın hangi partili Demet Akalın bencede pop müzik söyleyen bayanların arasında birinci :D ARKADAŞININ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNE KATILAN AKALIN'I, GAZETECİLERİN SORUSU SİNİRLENDİRDİ. Demet Akalın geçen gece bir arkadaşının doğum günü partisine katıldı. Foto muhabirleri, Demet Akalın’a parti çıkısında Bengü’nün “Bu yılın birincisi benim, ikincisi kim?” sorusunu hatırlattı. Küplere...

Sayfayı Paylaş