gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Hastayım Sana (2010)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yıldız Tilbe"Hastayım Sana"adlı albümüyle hayranlarıyla tekrar buluştu Sanatçının bu yepyeni albümüyle ilgili bilgilere geçiyorum [​IMG][​IMG] Albüm İçeriği

Bu Evde Sen'le
    Söz & Müzik: Yıldız Tilbe
    Hastayım Sana
    Bir Daha Dokunma
    Sen Gelince
    Ayrılamam
    Sevgilim Benim ( Seni Düşüneceğim )
    Yalanlar
    Sende Kalsınlar
    Hiç Kimse Değilim
    Ne Var
    Habersizim Zannetme

Yıldız Tilbe geleneğini bozmayarak yine kendi albümüne söz ve müziklerine imzasını atarak Yıldız Tilbe klasiliğini bozmamış

Yıldız Tilbe - Hastayım Sana (2010) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Sana Yok Yok

Yıldız Tilbe - Sana Yok Yok

Şu gam yükü taşınmıyor Sen olmayınca sevdiğim Dünya kahrı çekilmiyor Yüzün gülmeyince yarim Dertler benden el çekmiyor Ölüm bırakmaz peşimi Hakk'a bıraktım işimi Sever seven gider giden Ben ayrılamam ki senden Biter başlar yazlar kışlar Geceyi günü bilemem Hem sorudur hem de cevap Aşk ele geçmez bir kaçkap Yar sonumuz ne olacak Ben seni severim canımdan çok Kimseye olmaz sana yok yok Dünya...
  2. Yıldız Tilbe - Sana Değer

Yıldız Tilbe - Sana Değer

Akarım sonsuza deli sel gibi Tut çevrele tut gölün olayım Çarparım ne varsa deli yel gibi Tut kollarımdan tut ki durayım Tüm yaşananlar bir bir Günaha dönüşüyor ah zamanla uğraşma Sen öyle bela deli sev ki beni Bütün yasakları yasakla Her soluğunda baştan ayağa Çek beni içine orda kalayım Zaten aşklar hep yalan dolan Sonu hep sızı hüsran Geriye kalan ardından Yalnızlık olsa da...
  3. Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

En sevgili yarın sen sevdiği yar En sevilen yarin en sevdiği yar Toprağın babası yar ebu turab Adı mübarek nesli mübarek kılıcı keskin O yar Alinin Yolu dosdoğru kalbi aşk dolu Amcası oğlu Allah'ın nuru Onun bahçesinden güllerin hası Ben olaydım ben olaydım Yanında ben olaydım Ah olaydım of olaydım Sana ben yar olaydım İnsanların türlü türlü hikayesi var Ne dinlemekle biter ne akıl vermekle...
  4. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  5. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...

Sayfayı Paylaş