gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Kim Bu Gözlerindeki Yabancı

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sendin içimi ateşi bitti bıktım yalanlarından zorla ele avuca sığmaz aşk kop gel günahlarından nazın sitemin belli değil ben senin anlayamadım sevda ateşin aynı değil ilk defa üşüyorum kollarında Kim bu gözlerindeki yabancı yaralar beni yüreğimden hani ben olacaktım yalancı başının tacı bugünün yarınlarının günahkar yakanı bırakmaz ellerim hani ben olacaktım yalancı başının tacı

Sendin içimi ateşi bitti bıktım yalanlarından zorla ele avuca sığmaz aşk kop gel günahlarından nazın sitemin belli değil ben senin anlayamadım sevda ateşin aynı değil ilk defa üşüyorum kollarında

Kim bu gözlerindeki yabancı yaralar beni yüreğimden hani ben olacaktım yalancı başının tacı bugünün yarınlarının günahkar yakanı bırakmaz ellerim hani ben olacaktım yalancı başının tacı

Yıldız Tilbe - Kim Bu Gözlerindeki Yabancı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

En sevgili yarın sen sevdiği yar En sevilen yarin en sevdiği yar Toprağın babası yar ebu turab Adı mübarek nesli mübarek kılıcı keskin O yar Alinin Yolu dosdoğru kalbi aşk dolu Amcası oğlu Allah'ın nuru Onun bahçesinden güllerin hası Ben olaydım ben olaydım Yanında ben olaydım Ah olaydım of olaydım Sana ben yar olaydım İnsanların türlü türlü hikayesi var Ne dinlemekle biter ne akıl vermekle...
  2. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  3. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...
  4. Yıldız Tilbe/Bu evde senle

Yıldız Tilbe/Bu evde senle

Yani sensiz olamam Sözün benim başım üstüm Dinlemezsem ölürüm Sıcak mutlu bir huzur Bağışlar öpücüğün Yani sana doyamam Kimse anlamaz seni Senin bir bakışın çözer Gözlerin hayat dolu Ölümsüz Aşkı müjdeler Kimse tutamaz beni Senin bir çağırman yeter Hem bu hem o dünyada Bana senin aşkın yeter Bu Evde senle her köşesinde Ne yerdeyim ne gökte Beni seninle tanıştıranlar Hepsi...
  5. Yıldız Tilbe Bu Sefer Fena Dağıttı

Yıldız Tilbe Bu Sefer Fena Dağıttı

Bu konu Yıldız Tilbe nin soyunma haberine yer vermektedir. Ahh şu Yıldız Tilbe yok mu gün olmasın ki skandal olayları ile gündeme gelmesin desem de geliyor işte:D:D Yıldız Tilbe bana göre tam bir beste fabrikatörü. Yaptığı parçalar yıllardır listeler de yer alıyor..Ufak tefek bir fiziğe sahip olan Yıldız Tilbe den bu ses nasıl çıkıyor diye düşünenleriniz bile vardır ama kadının şimdi hakkını...

Sayfayı Paylaş