gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Kolay Değil ki

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hani dokunamazdın başka tene Sen ellerle demlenirken ben çay içmedim. Hani uyuyamazdın başka yerde
    Sen gecelerin galibi ben esiriyim

Gömleğindeki ruju, havadaki kokusu
    Demekki önemi yok ben yada bir başkası
    Bu kadarı yalan değilki aşkım, yalan değilki
    Seviyorum seni demek öyle kolay değilki

Hani son aşkındım, ilk sevişindi
    O gözlerin yalnız benim bildiğim dildi
    Hani sonsuza kadar kadar sürecekti
    Senin bedenin yalnız benim mabedim.

Yıldız Tilbe - Kolay Değil ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Tipim Değilsin Aslında

Yıldız Tilbe - Tipim Değilsin Aslında

aşkın yeri yurdu vakti zamanı yok sana rastladım olan oldu tipim değilsin aslında fakat o bakışlarında beni herşeye çağırıyordu savunmasız bir aşk düşüncemin kıyısına yanaşıp demir attı ister öldür ister at aşkım senindir dedi ve kapılarını açtı kanun değişmez aşk böyle ne ayrıdır ne elele sana akınca sana bakınca sana acıkınca öyle sevilmek istiyorum ki her an daha fazla kalbinde yerini...
  2. Yıldız Tilbe - Tesadüf Değil

Yıldız Tilbe - Tesadüf Değil

Çok kararlısın Kalbimi çıra gibi yakmaya Niye Duvar çekiyorsam Yanıyorum için için Bitti işim Saklar mı yüreğin yüreğimi İçinin her yerinde Eski kelimeler Döndürüyor başımı Sen söylediğinde Korkular... Arzular... Nasıl başım dar Bilsen şaşarsın yar Her yerim kördüğüm dolaşık İpin ucunu bul çözeyim Her ayrıntım sayıklıyor Sükunetim deliliğimden Aşk yok olmak diyor biri Yar...
  3. Yıldız Tilbe - Değilsin

Yıldız Tilbe - Değilsin

Ey gök yüzü geceyle güneş Yıldızların ötesi Sevda beni derin derin ince ince dağlıyor Gözlerimden yüreğime zehirler aktı sanki Benim içimde canım tutuştu her zerreme ateş yağdı Aşk özgürlükse bu tutsaklık niye Beni sana hapsetti gönlüm Bakışındı gülüşündü ölüm Ödül değilsin ceza değilsin Sen hep benimsin yalnızlık Günah değilsin ayıp değilsin Yasak değilsin ayrılık Uzak değilsin...
  4. Yıldız Tilbe - Aşk Laftan Anlamaz ki

Yıldız Tilbe - Aşk Laftan Anlamaz ki

yıldız tilbe notaları yıldız tilbe olsun mu olmasın Kendimden çıktım yola Bir yere varamadım Yıllar kayboldu bir anda Kimselere soramadım Şansım yok aşktan yana Sevgiye rastlamadım Hangi o gençlik varya Güldü geçti tutamadım Olsun mu olmasın dert sana uğramasın Gitsin ve gelmesin bir daha ayrılık hiç Mevlam sakınsın seni her türlü gözden Aaaaii! Aaaaii! Bit dersin bitmez ki aşk...
  5. Yıldız Tilbe - Aşk Bağlanmaz Ki

Yıldız Tilbe - Aşk Bağlanmaz Ki

Her çaresizlik sabır, her üzüntü sevinç olsun Her sevgi bağlılık, düşmanlık dostluğa dönsün Sevmenin dili dini, nefretin sıcak eli Düşmanlığın kalbimde yeri yok ki Aşk bağlanmaz ki Çözsen ayrılmaz ki Günah bende sevap bende Sen iste yeter ki Dünya bir aile herkes kardeş gibi olsun Barışsın kavgalar insanlık kendini bulsun (2x)

Sayfayı Paylaş