gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Le Ley

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bazen aklım başımda olmuyor ayrılmak istiyorum Çekip gitsem bile gittiğim yerde rahat olamıyorum Sanki hiç kimsem yokmuş gibi ağlıyorum
    Biraz konuşup dağıtsamda çok sıkılıyorum
    Ya arasan ya da gelip alsan diyorum
    Bir daha küsüp gitmek yok bu son söz veriyorum
    Bu son söz..
    Mis gibi yıkanacağım
    Kokuları sıkacağım
    Bir peri gibi karşında sallanacağım
    (Dayanamayacaksın biliyomusun)
    Le Ley Le Ley Ley
    Le Ley Le Ley Ley Le Le Le Le Le Le�
    Dert alınmaz aşk satılmaz doğru söze ne denir
    İki cihanı ayağına sersem inan az bile gelir
    Hayat kısa senin tadın hep damağımda
    Nazar değmez büyü işlemez aşk bizi çevirir
    Aramız bozulunca ölmek istiyorum
    Hiç kin tutmadın hep affettin ya vazgeçiyorum
    Bu son söz..
    Mis gibi yıkanacağım
    Kokuları sıkacağım
    Bir peri gibi karşında sallanacağım
    (Dayanamayacaksın biliyomusun)
    Le Ley Le Ley Ley
    Le Ley Le Ley Ley Le Le Le Le Le Le�

Yıldız Tilbe - Le Ley konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Çizilmemiş Resim

Yıldız Tilbe - Çizilmemiş Resim

Gözlerine düşmesin gölgesi ayrılığın Çizilmemiş resmisin sen ilkbaharın Kirpiğine değmesin yağmuru yalnızlığın Düşlerdeki öpüşüsün sen tutkularımın Deli bozgun, dolu dizgin Aşkı sana vermeli Kuralsızca ve sınırsız Bir tek seni sevmeli Bir ateşsin içimde Tanrı'nın yaktığı Ver bana içindeki en temiz günahı
  2. Yıldız Tilbe - Çal Oyna

Yıldız Tilbe - Çal Oyna

Aklım karışır düşününce seni Nasıl etmeli geri vermeli Almadığım sevgini Nasıl olmalı öyle tutmalı Esirgediğin eli İnsanoğlu rahat Çok zaman rahatsız Bak seviyorum ben yine seni Karşılıksız ve çıkarsız Çal oyna bir daha salla çalkala Elalemi oyala Devir senin devrin nasıl olsa Meydan oku dünyaya __________________
  3. Yıldız Tilbe - Buz Kırağı

Yıldız Tilbe - Buz Kırağı

Yanar içim şu gülüşüne Bir tebessüm et söneyim Hava buz kırağı deli bozuk Terkedilmez ah nöbetim Nicedir sarhoşluğum ayamam anlayamam Ödenir bedeli aşkın Acıma kederime sonuma sebep olur ama gell Yüreğime sor Kal yanımda uğrunda deliriyorum küçücüğüm Kal yanımda uğrunda deliriyorum küçücüğüm Kal.. Kelimeler yetmiyor anlatmaya korkuyorum Sözlerimi gözlerime bak anla söylüyorum Yanar içim şu...
  4. Yıldız Tilbe - Aşkperest

Yıldız Tilbe - Aşkperest

Bir deli aşkperestim seninleyim Al da gel kendini Anlayamaz seni başkası biliyorsun gerçeği Başlamadan biter sahte titremeler Seni sadece ellerim çözer Öyle küser gibi sevmelerini Hapset öyle gel Bir yandan kilitle Öbür taraftan haydi git de Ruhundaki kayıp parçan bende Gel etme eyleme Sanma böyle sarılırsın Yalnızca dağılırsın Sen bendesin baştan beri Kandırma kendini Anca bulursun...
  5. Yıldız Tilbe İşinden Kovuldu....

Yıldız Tilbe İşinden Kovuldu....

Yıldız Tilbe Haberi Yıldış Tilbe İşinden Kovuldu Çılgın bir o kadarda şarkılarıyla bizi mest eden Yıldız Tilbe kendini çılgınlığıyla işinden kovdurmayı becermiş....Bakalım işin iç yüzünde ne varmış..Yani haberin detayları aşağıda.... Yıldız Tilbe Kovuldu! Çılgın sanatçı Yıldız Tilbe, Orhan Gencebay'a saygı albümü için söylediği şarkıyı Youtube'a yükleyince ortalık karıştı. Çılgın...

Sayfayı Paylaş