gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yıldız Tilbe muhabire küfür etti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yıldız tilbe, 2011, yeni albüm, son albümü, albüm tanıtımı, seyhan erdağ, küfür, küfür haberleri ve dahası burada arkadaşlar
    Güçlü yorumu ve doğallığı ile gönüllerde taht kuran Yıldız Tilbe, o kadar doğal ki, sağı solu belli olmuyor Melek'lerim:)
    YIldız tilbe, yeni albüm tanıtımında, ünlü magazin muhabiri Seyhan'a küfür etmiş. Seyhan, ne sormuş, Yıldız neden kızmış; buyrun haberin detaylarına Melek'ler.

Aykırı kişiliği ve giyim tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Yıldız Tilbe, yeni albümüyle ilgili yaptığı basın toplantısında bir kadın muhabire küfür etti.

Tilbe hafta içi yeni albümünü tanıtmak için kameraların karşısına geçti. Bu sırada Show TV muhabiri Seyhan Erdağ, “Albümdışı bir soru sorabilir miyim?” diyerek Tilbe’ye bir dönem küs olduğu ancak hastanedeyken ziyaretine gittiği İbrahim Tatlıses’in sağlık durumunu takip edip etmediğini sordu. Tilbe, “Allah şifa versin” diyerek konuyu kapatmak isterken Erdağ, aynı soruyu bir iki kez daha farklı şekilde yineledi. Bunun üzerine sinirlenen Tilbe, Erdağ’a şakayla karışık “Or... Seyhan” dedi. Erdağ da Tilbe’ye “Aşk olsun, herkesin içinde ayıp ettiniz” diyerek sitem etti.

2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    seviyesi o kadar işte

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ne varki bunda öyle cevap vericek :D ben bu kadını amy winehouse gibi görüyorum ya :D

Yıldız Tilbe muhabire küfür etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Çalın Davullarım

Yıldız Tilbe - Çalın Davullarım

çaydan aşağı aman aman Kazın mezarımı bre dostlar belden aşağı Koyun sularımı kazan dolunca aman aman Gelme ecel zalim ecel üç gün ara ver Al başımdan bu sevdayı götür yare ver Selanik içinde selam okunur aman aman Selamın selası bre dostlar cana dokunur Gelin olanlara kına yakılır aman aman
  2. Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

En sevgili yarın sen sevdiği yar En sevilen yarin en sevdiği yar Toprağın babası yar ebu turab Adı mübarek nesli mübarek kılıcı keskin O yar Alinin Yolu dosdoğru kalbi aşk dolu Amcası oğlu Allah'ın nuru Onun bahçesinden güllerin hası Ben olaydım ben olaydım Yanında ben olaydım Ah olaydım of olaydım Sana ben yar olaydım İnsanların türlü türlü hikayesi var Ne dinlemekle biter ne akıl vermekle...
  3. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  4. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...
  5. Yıldız Tilbe İbo Show'a katılmak için aldıklarını iade etti

Yıldız Tilbe İbo Show'a katılmak için aldıklarını iade etti

YILDIZ TİLBE, 'İBO SHOW'A KONUK OLMAK İÇİN TATLISES'İN ALDIĞI BEŞİBİR YERDE VE KIYAFETLERİ BİR ÇANTA İÇİNDE GETİREREK ÜNLÜ SANATÇIYA İADE EDİLMESİ İÇİN TESLİM ETTİ. Yıldız Tilbe, geçtiğimiz hafta programına konuk olduğu İbrahim Tatlıses ile canlı yayında tartışmış ve programı terk etmişti. Tatlıses'in 'Ben onu pezevenklerin elinden kurtardım' açıklamasından sonra da kanal 'İbo Show'u...

Sayfayı Paylaş