gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Nazlı Yarim

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Serzenişlerimi sakın ciddiye alma Kötü olan biri varsa o sensin sanma Ben arada kaldım beni affet bırakma
    Çıkarım elbet bu halden şüphede kalma
    Geçmişi bağışladım kendimi unutmadım
    Seni sevmeyen ruhum canımdan çıksın
    Dünyayı bedava sattım herkes bildiğini alsın
    Seni sevmeyen varsa canından olsun

Nazlı yarim ömrümün neşesi yarim
    Seni bulan cenneti aramaz yarim
    Acını göstermesin bana Allah'ım
    Sen susarsan bülbüller konuşmaz yarim

İtiraflarım sana bir hediyem olsun
    Kimseyi böyle seversem yazıklar olsun
    Hiçbir şey anlatmasam da sen anlıyorsun
    Sana hep ihtiyacım var ne olursa olsun

Yıldız Tilbe - Nazlı Yarim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yar Yar

Yıldız Tilbe - Yar Yar

Sana ben deliler gibiyken Acıdı yüreğim yanıyor Hayat yetinmektir öyle demiştin Sensizlik canıma yetti yoruldum Senden vazgeçmem mümkün değil ki Aşkta bir hata bin cezamı Sevmek zor mu söyle yoksa kolay mı Aşk mı daha kolaydır aşksızlık mı Dağ yıkan hasretleri gömdüm Yüzünde bir çiçektim açamadım Yar yar gidersen günahlarım boynuna Bensiz gitme gitme bir oda uzağıma Geceler sensiz bir kor...
  2. Yıldız Tilbe - Yar Yanına Geleceğim

Yıldız Tilbe - Yar Yanına Geleceğim

yıldız tilbe canım aşkım şu an yoldasın Canim Askim Su An Yoldasin Acik Olsun Gittigin Yer Bastigin Toprak Ne Sansli Bir Yaninda Ask Bir Yaninda Mesk Ugurlar Olsun Git Gel Hersey Sevincle Selam Getirsin Isin GÜcÜn Ras Gelsin Suan Yaninda Olsam KÖlen KÖpegin Olsam Attigin Lokmayla Doysam Her Seyimi Topladim Kendimi Hazirladim Yar Yanina Gelecegim Yar Seni Hep Sevecegim Yar Dayanamayacagim...
  3. Yıldız Tilbe - Yar

Yıldız Tilbe - Yar

Farkında değilmiş gibi durma Aldırmasan da ağlıyorum Toy sevdalım, ömre zarar yanım Tebessüm et yüzüm gülsün Nem varsa uğruna hazır köle Ayıplansa... Yadırgansa... İçim razı Sensizlikten çok iyidir ölüm Yar yar yaşlanıyor bedenim Yan yıkıl gece Dağıl güneş ay... İpi çekildi gençliğin Zaman dar... yar Kapını sonsuza değin Kapama yüzüme Yar yar ellerin illede yar Yan yıkıl gece...
  4. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  5. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...

Sayfayı Paylaş