gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yıldız Tilbe Oynama 2011 albümü

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yıldız tilbe 2011 albümü ne zaman çıkacak yıldız tilbe, yeni albüm, 2011, oynama, blast, şarkıları, ne zaman çıkacak, albüm haberleri burada arkadaşlar

Yıldız Tilbe, 2011 yaz mevsimine bomba gibi bir albümle gelmeye hazırlanıyor Melek'lerim. Yeni albümünde, yine her zaman olduğu gibi bir çok şarkısı kendine ait olan sanatçının henüz çıkmamış olan albümü hakkında haber bu yazımızda Melek'ler!

Yıldız Tilbe’den sevenlerine yaz sürprizi geliyor. Dünyaca ünlü bas gitarist Marcus Miller'a ait olan "Blast" adlı şarkı, Yıldız Tilbe sözleri ile Türk müzik dünyasına neşe getirecek! Yıldız Tilbe, çok yakında Seyhan Müzik etiketiyle çıkacak olan kariyerindeki 15.albümü ile müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor. Albüm öncesinde radyolara yollanan "Oynama" adlı şarkı, yaza özel hazırlandı!

Yeni albümü için 9 şarkı hazırlayan sanatçı, "Oynama" adlı şarkısının bestesi dışında, her zaman ki gibi yine tüm şarkılarını kendisi yaptı. "Hastayım Sana" adlı bir önceki albümünü 1 sene önce çıkartan ve sevenlerini memnun etmeyi başaran sanatçı, yeni albümüyle çok daha iddialı geliyor!

Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yıldız Tilbe Oynama 2011 albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Çal Oyna

Yıldız Tilbe - Çal Oyna

Aklım karışır düşününce seni Nasıl etmeli geri vermeli Almadığım sevgini Nasıl olmalı öyle tutmalı Esirgediğin eli İnsanoğlu rahat Çok zaman rahatsız Bak seviyorum ben yine seni Karşılıksız ve çıkarsız Çal oyna bir daha salla çalkala Elalemi oyala Devir senin devrin nasıl olsa Meydan oku dünyaya __________________
  2. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  3. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...
  4. Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

yıldız tilbe oynama yıldız tilbe, oynama, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Usta yorumcu Yıldız Tilbe'nin yaza damgasını vuran "Oynama" adlı şarkısının sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A Hadi bakalım sizde "oynama" diye diye oynayın Melek'lerim:A:A Çok rahatsın çünkü sana nereden baksam görünüyorum Fazla incittim şu gururumu...
  5. Yıldız Tilbe Oynama Albümü 2011

Yıldız Tilbe Oynama Albümü 2011

yıldız tilbe, 2011 albümü, şarkı sözleri, yeni albüm tanıtımları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Dansları, müzikleri, beste ve sözleri ile farkını ortaya koyan Yıldız Tilbe 2011 yılında da yine farkını ortaya koyacak melekler. sanatçının albümünde toplam 9 şarkı yer almakta melekler :) Yıldız Tilbe Oynama Albümü şarkıları ise şöle ; 01-Yıldız Tilbe...

Sayfayı Paylaş