gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe Oynama Albümü 2011

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

yıldız tilbe, 2011 albümü, şarkı sözleri, yeni albüm tanıtımları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Dansları, müzikleri, beste ve sözleri ile farkını ortaya koyan Yıldız Tilbe 2011 yılında da yine farkını ortaya koyacak melekler. sanatçının albümünde toplam 9 şarkı yer almakta melekler :)

Yıldız Tilbe Oynama Albümü şarkıları ise şöle ;

01-Yıldız Tilbe Aynalar
    Söz – Müzik: Yıldız Tilbe
    02-Yıldız Tilbe Oynama
    Söz: Yıldız Tilbe Müzik: Marcus Miller
    03-Yıldız Tilbe Aklım Hep Sende
    04-Yıldız Tilbe Daha Delikanlı
    05-Yıldız Tilbe Gidecek Misin Yoksa
    06-Yıldız Tilbe Ey İstanbul
    07-Yıldız Tilbe Oynama (Blast)
    Söz: Yıldız Tilbe Müzik: Marcus Miller
    08-Yıldız Tilbe Kır Çiçekleri
    Söz – acikgoz.org Müzik: Yıldız Tilbe
    09-Yıldız Tilbe Yalancı Gönül

Yıldız Tilbe Oynama Albümü 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Çal Oyna

Yıldız Tilbe - Çal Oyna

Aklım karışır düşününce seni Nasıl etmeli geri vermeli Almadığım sevgini Nasıl olmalı öyle tutmalı Esirgediğin eli İnsanoğlu rahat Çok zaman rahatsız Bak seviyorum ben yine seni Karşılıksız ve çıkarsız Çal oyna bir daha salla çalkala Elalemi oyala Devir senin devrin nasıl olsa Meydan oku dünyaya __________________
  2. Yıldız Tilbe - Aşkperest

Yıldız Tilbe - Aşkperest

Bir deli aşkperestim seninleyim Al da gel kendini Anlayamaz seni başkası biliyorsun gerçeği Başlamadan biter sahte titremeler Seni sadece ellerim çözer Öyle küser gibi sevmelerini Hapset öyle gel Bir yandan kilitle Öbür taraftan haydi git de Ruhundaki kayıp parçan bende Gel etme eyleme Sanma böyle sarılırsın Yalnızca dağılırsın Sen bendesin baştan beri Kandırma kendini Anca bulursun...
  3. Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

yıldız tilbe oynama yıldız tilbe, oynama, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Usta yorumcu Yıldız Tilbe'nin yaza damgasını vuran "Oynama" adlı şarkısının sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A Hadi bakalım sizde "oynama" diye diye oynayın Melek'lerim:A:A Çok rahatsın çünkü sana nereden baksam görünüyorum Fazla incittim şu gururumu...
  4. Yıldız Tilbe Oynama 2011 albümü

Yıldız Tilbe Oynama 2011 albümü

yıldız tilbe 2011 albümü ne zaman çıkacak yıldız tilbe, yeni albüm, 2011, oynama, blast, şarkıları, ne zaman çıkacak, albüm haberleri burada arkadaşlar Yıldız Tilbe, 2011 yaz mevsimine bomba gibi bir albümle gelmeye hazırlanıyor Melek'lerim. Yeni albümünde, yine her zaman olduğu gibi bir çok şarkısı kendine ait olan sanatçının henüz çıkmamış olan albümü hakkında haber bu yazımızda...
  5. Yıldız Tilbe İşinden Kovuldu....

Yıldız Tilbe İşinden Kovuldu....

Yıldız Tilbe Haberi Yıldış Tilbe İşinden Kovuldu Çılgın bir o kadarda şarkılarıyla bizi mest eden Yıldız Tilbe kendini çılgınlığıyla işinden kovdurmayı becermiş....Bakalım işin iç yüzünde ne varmış..Yani haberin detayları aşağıda.... Yıldız Tilbe Kovuldu! Çılgın sanatçı Yıldız Tilbe, Orhan Gencebay'a saygı albümü için söylediği şarkıyı Youtube'a yükleyince ortalık karıştı. Çılgın...

Sayfayı Paylaş