gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Salla Gitsin Dertlerini

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yıldız tilbe salla gitsin dertlerini sala gitsin dertleri Yine mi küstün suçsuzum sana yemin ediyorum Bakmadım ben ona buna bu eziyetin boşuna kıyma bana yar
    Bu sonu gelmez uyduruk dedikoduları bırak
    Bak geriye sayıyor hızla bu ömür azalıyor yıllar
    Görmedim, duymadım geriye geleni hiç bulamadım
    Gör beni, duy beni sana kızamıyorum dili belalım

Salla gitsin dertlerini
    Kötü dünyanın gidişi
    Söyle bilsin cümle âlem
    Seni nasıl sevdiğimi
    Sorma sonunu yık gururunu
    Kâbusu hayra yor aşka sarıl
    Âlemi boş ver sıkma canını
    Yarını yok bugün aşka sarıl
    ayy

Yıldız Tilbe - Salla Gitsin Dertlerini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Gittin (Nerdesin)

Yıldız Tilbe - Gittin (Nerdesin)

Gittin ne yazık bilinmez ellere Gelmez ne sesin soluğun, nerdesin Yasta bu şehir gezdiğin yolları Kahrım sitemim faydasız, sözlerim Düşler gücendi düşmüyor aklıma Çık gel, bozulsun bu kötü kör rüya Son mu ilkbaharım Parçalandı ruhum Kuruldu can pazarım Umutlar tutuklu Sen için vuruldu Girdi toprağa öbür yarım Gittin ne yazık bilinmez ellere Gelmez ne sesin soluğun, nerdesin
  2. Yıldız Tilbe - Git Gör Gününü

Yıldız Tilbe - Git Gör Gününü

Peşimden koşma artık kalbim sana gücendi Başkaları yüzünden bana tavrın değişti Böyle değildik eskiden birçok şeyin farkındayım Anladım ki seninle uzlaşmanın imkanı yok Git git gör gününü ... O bu benim ayarım olabilir mi Benim elime su dökebilir mi Orada öyledir burada böyledir Benim aşkım sana çok bile gelir Kendine hiç güvenme fren yaptı yüreğim Pişmanlıklarım taze sevdiysek öldük mü be...
  3. Yıldız Tilbe - Durma Git

Yıldız Tilbe - Durma Git

Sana öyle dargınım ki Haykırmak yetersiz Kelimeler yersiz İfadesiz kalır Bu derdin yüreğimde Donup kaldı sanki İçimde umutlar Uçup gitti sanki Bir yanda kavgalar Bir yanda yalanlar Durmadan büyüyor Aramızda bu dağlar Durma git Götür ne varsa bekleme Ağlarım ben yalnız kendi kaderime Anladım Derman değilsin derdime Haydi git Bitir ne varsa yüreğimde Haydi git Düşünme,...
  4. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  5. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...

Sayfayı Paylaş