gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Seni Anlattım Aşka

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aklımı yerden göğe kadar aşka sordum
    Kimseye kafam bozulmuyor onun kadar
    Çok umutsuzum bazen bazende umutluyum
    Seviyorum olmuyor sevmezsem ölürüm
    Kalbimi kırar hiç bir şey olmamış gibi
    Tutar en zayıf yanımdan acıtır beni
    Tuhaftır şu gönlüm her defasında aynıdır
    Kalsam gönderiyor gitsem bırakmıyor

Seni anlattım aşka aşk dinledi
    Ne sorular sordum cevap gelmedi
    Seninin kalbinin ruhu tenindeydi
    Benim ruhumun kalbi derindeydi

Sevmeye olan ihtiyacım arttığında
    Sevilmeye olan arzum kudurduğunda
    Benim deli gönlüm ne uyur nede uyanır
    Gökteki yıldız ay güneş hepsi onu tanır
    Yalnız kaldığımda ağlama krizleri
    İçimde konuşan sesin o sözsüz dili
    Kalbimdeki sevdanın hayatımdaki seyri
    Baksam görünmüyor silsem silinmiyor

Yıldız Tilbe - Seni Anlattım Aşka konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Çat Kapı

Yıldız Tilbe - Çat Kapı

Ben vazgeçmemişken düşün, olmaz olmaz bitanem Düşün bizi ne olur, yalvarırım terketme Başkalarındaki o aşk, bizi mutlu eder mi Bizi ayırmaya yetermi, aşkımız böyle kolay biter mi Geceyi güneş siler, beni senin hasretin Tek başıma sanki mahşer yeriyim Yüreğimdeki her yer, bu evde seni bekler Hadi çat kapı gel sevineyim Biraz kavga ederiz, belki biraz güleriz Bir küser bir barışır kalbimiz Seni...
  2. Yıldız Tilbe - Çalın Davullarım

Yıldız Tilbe - Çalın Davullarım

çaydan aşağı aman aman Kazın mezarımı bre dostlar belden aşağı Koyun sularımı kazan dolunca aman aman Gelme ecel zalim ecel üç gün ara ver Al başımdan bu sevdayı götür yare ver Selanik içinde selam okunur aman aman Selamın selası bre dostlar cana dokunur Gelin olanlara kına yakılır aman aman
  3. Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

En sevgili yarın sen sevdiği yar En sevilen yarin en sevdiği yar Toprağın babası yar ebu turab Adı mübarek nesli mübarek kılıcı keskin O yar Alinin Yolu dosdoğru kalbi aşk dolu Amcası oğlu Allah'ın nuru Onun bahçesinden güllerin hası Ben olaydım ben olaydım Yanında ben olaydım Ah olaydım of olaydım Sana ben yar olaydım İnsanların türlü türlü hikayesi var Ne dinlemekle biter ne akıl vermekle...
  4. Yıldız Tilbe - Anlat Bakalım

Yıldız Tilbe - Anlat Bakalım

biraz uzak dur benden tuzak gibisin kolaydır beni kandırmak iyi biirim bir bakış bir gülüş sihirli bir dokunuş beni benden çalar kime ne derim herşey bitmek için başlıyor anladım aşk denen sofradan doymadan kalktım yalan yanlış doğru çıkmaz sokak yollu kim gönderdi seni bana aşkın oğlu gelemem gidemem bilemem kaderi yazamam silemem ben zaten her hatayı aşkla yaptım her seferinde inandım...
  5. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...

Sayfayı Paylaş