gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akmam

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Anlamaz mı yüreğin? Söyle maksadını Sözlerinde teselli olsun
    Kalbimde aşkın var
    Rüzgarda kokun var
    Çağırsam gelir misin?
    Neredesin? Heves değilsin.

Tüm ışıkları söndür öyle gel
    Kimse görmesin seni
    Hatıran yetmez bana sevgilim
    Su olsam sensiz akmam ki

Yalvaran bir kadınım
    Sevgilim, adamım
    Yüreğinde merhamet olsun
    Alnımda yazın var
    Erkekçe sözün var
    Yollarına bakarak
    Çoğu tükenmiş bir hayatım var

Tüm ışıkları söndür öyle gel
    Kimse görmesin seni
    Hatıran yetmez bana sevgilim
    Su olsam sensiz akmam ki..

Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akmam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Sensiz Olmuyor

Dj Akman - Sensiz Olmuyor

Sensiz olmuyor bebeğim sensiz zaman hiç geçmiyor sensin benim tek tesellim sadce seni sevdim * saat gece 12 karanlık çöktü üstüme efkarlı yine daldım yarime sanat paka pisliği yazdım hepsine Allah'ım sen sabır versen ellere sen orada ben burada dağlara taşlara gel aşkım ah yaşanmıyor sensiz bu dünya haydi günahım hiç sevabım bırak bunları alın size isyanım neden bu kadar uzaktasın haydi...
  2. Yıldız Tilbe - Haberi Olsun

Yıldız Tilbe - Haberi Olsun

Ben o yari esasında çok severim Beni yanlış anlamasın Yüreğimi dağlamasın Kalbimi kırsın gönlü olsun Haberi olsun Ben o yare canımı Ömrümü hayatımı Seve seve her şeyimi Ben o yare kalbimi Yatağımı döşeğimi Sererim haberi olsun Ben o yare ne dil döktüm ben bilirim Kimselere bakmam onu dinlerim Onun yüzüne bakınca Güneş Kalbime girsin gönlü olsun Haberi olsun
  3. Yıldız Tilbe - Bir Benim Ol

Yıldız Tilbe - Bir Benim Ol

sıkı tut kendini benim için çözülürüm seni ele verirsen eğer en inatçı dileği yüreğimin beni sev bana dokun yeter yar yüreğim yoluna perişan yar yüreğim yoluna perişan bir benim ol beni öp bir bana sahiplen bir beni sev ikimiz bir beden ben korkarım sen yoksan kendi gölgemden sende bana soyun yaşamını bende tüket.. herşeyimle teslimim sana ben kimsenin demesiyle senden vazgeçemem...
  4. Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

En sevgili yarın sen sevdiği yar En sevilen yarin en sevdiği yar Toprağın babası yar ebu turab Adı mübarek nesli mübarek kılıcı keskin O yar Alinin Yolu dosdoğru kalbi aşk dolu Amcası oğlu Allah'ın nuru Onun bahçesinden güllerin hası Ben olaydım ben olaydım Yanında ben olaydım Ah olaydım of olaydım Sana ben yar olaydım İnsanların türlü türlü hikayesi var Ne dinlemekle biter ne akıl vermekle...
  5. Yıldız Tilbe İşinden Kovuldu....

Yıldız Tilbe İşinden Kovuldu....

Yıldız Tilbe Haberi Yıldış Tilbe İşinden Kovuldu Çılgın bir o kadarda şarkılarıyla bizi mest eden Yıldız Tilbe kendini çılgınlığıyla işinden kovdurmayı becermiş....Bakalım işin iç yüzünde ne varmış..Yani haberin detayları aşağıda.... Yıldız Tilbe Kovuldu! Çılgın sanatçı Yıldız Tilbe, Orhan Gencebay'a saygı albümü için söylediği şarkıyı Youtube'a yükleyince ortalık karıştı. Çılgın...

Sayfayı Paylaş