gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Tesadüf Değil

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Çok kararlısın Kalbimi çıra gibi yakmaya Niye
    Duvar çekiyorsam
    Yanıyorum için için
    Bitti işim
    Saklar mı yüreğin yüreğimi
    İçinin her yerinde
    Eski kelimeler
    Döndürüyor başımı
    Sen söylediğinde
    Korkular... Arzular...
    Nasıl başım dar
    Bilsen şaşarsın yar
    Her yerim kördüğüm dolaşık
    İpin ucunu bul çözeyim

Her ayrıntım sayıklıyor
    Sükunetim deliliğimden
    Aşk yok olmak diyor biri
    Yar ben yokum yok zaten
    Ayyaş ruhum sayıklıyor
    Sükunetim deliliğimden
    Aşk yok olmaksa şimdiden
    Yar ben yokum ben de zaten

Bin çalıntı aşk tecrübesi
    Bakıyor gözlerime Ah
    Soru soruyorsam
    Tuzağına düşeceğim
    Bana günah

Yıldız Tilbe - Tesadüf Değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Tipim Değilsin Aslında

Yıldız Tilbe - Tipim Değilsin Aslında

aşkın yeri yurdu vakti zamanı yok sana rastladım olan oldu tipim değilsin aslında fakat o bakışlarında beni herşeye çağırıyordu savunmasız bir aşk düşüncemin kıyısına yanaşıp demir attı ister öldür ister at aşkım senindir dedi ve kapılarını açtı kanun değişmez aşk böyle ne ayrıdır ne elele sana akınca sana bakınca sana acıkınca öyle sevilmek istiyorum ki her an daha fazla kalbinde yerini...
  2. Yıldız Tilbe - Kolay Değil ki

Yıldız Tilbe - Kolay Değil ki

Hani dokunamazdın başka tene Sen ellerle demlenirken ben çay içmedim. Hani uyuyamazdın başka yerde Sen gecelerin galibi ben esiriyim Gömleğindeki ruju, havadaki kokusu Demekki önemi yok ben yada bir başkası Bu kadarı yalan değilki aşkım, yalan değilki Seviyorum seni demek öyle kolay değilki Hani son aşkındım, ilk sevişindi O gözlerin yalnız benim bildiğim dildi Hani sonsuza kadar kadar...
  3. Yıldız Tilbe - Değilsin

Yıldız Tilbe - Değilsin

Ey gök yüzü geceyle güneş Yıldızların ötesi Sevda beni derin derin ince ince dağlıyor Gözlerimden yüreğime zehirler aktı sanki Benim içimde canım tutuştu her zerreme ateş yağdı Aşk özgürlükse bu tutsaklık niye Beni sana hapsetti gönlüm Bakışındı gülüşündü ölüm Ödül değilsin ceza değilsin Sen hep benimsin yalnızlık Günah değilsin ayıp değilsin Yasak değilsin ayrılık Uzak değilsin...
  4. Yıldız Tilbe - Bende İstiyorum (Tipim Değilsin Aslında)

Yıldız Tilbe - Bende İstiyorum (Tipim Değilsin Aslında)

Aşkın yeri yurdu vakti zamanı yok Sana rastladım olan oldu Tipim değilsin aslında Fakat o bakışlarında beni herşey çağırıyordu Savunmasız bir aşk düşüncemin kıyısına yanaşıp demir attı İster öldür ister at aşkım senindir dedi ve kapılarını açtı Kanun değişmez aşk böyle ne ayrılır ne elele Sana akınca sana bakınca sana acıkınca Öyle sevilmek istiyorumki her an daha fazla Kalbinde yerimi...
  5. Yıldız Tilbe - Ayıp Değil Mi Canım

Yıldız Tilbe - Ayıp Değil Mi Canım

Ayıp değil mi canım şu kalbimle oynadın Bütün sevenler senin gibiyse Sevilmek şöyle kalsın Gelip de sev mi dedim sonra terk et mi dedim Bir anda yandı tutuştu ateş Söndü ve battı güneş Koptu pamuktan ipler yıkıldı hayaller Dürüst değilsin canım biliyosun rahatsız olmuyorsun Sen olmasan da aşk var ne kârsın ne zarar Seni seven ne yaparsa yapsın kendini boşa yorar Tenimde izin gençti bedenimde...

Sayfayı Paylaş