gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Tutsak (ft. Ceza)

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ey gökyüzü...Aydınlık mısın benim kadar ve karanlık Hasret yakarmış, kavuşmak varmış Güneşten sıcak, sudan çıplak
    Sanırım hiçbirşey yok aramızda aşktan başka...
    Vay hayat, ey hayat..!

Denizde vardı oltam bir balık tuttum zannettim
    Baktım hepsi rüyaymış mekanım yanmış bir orman
    Ve tek seçimse çaresizlik ona inanma
    Göz gördüğünden korkmaz
    Eski bensem bir çiçek olsam da solmam
    Anlatsın bilen kimse
    Hep çeken bilir demişler çekense susmuş
    Hep konuşmuş çekmeyen kim varsa
    Anlatsın derdi çeken hüzün kaplı yüzlerinde
    Karışmakta dertler
    Ellerinde kürekle kazma
    Ve der ki şeytan yazma
    Ben olsam neyle anlatırım neyle anlarım
    Ben anlatmazsam hangi sazla mürekkebim elimde kağıdım aynam
    Gönlü saydam olan anlar ancak
    İşte sayfam hergün intihar peşinde ve umutlar peşinde
    Bu dünya kapkaranlık ışık başka yerde herkes peşinde
    Herkes sandığı kadar iyi olsaydı keşke
    En azından ay beklerdi üstümde yalnız gecede

Başka seveceksin başka şekilde başka biçimde
    Güneşten sıcak sudan çıplak...
    Martıların kanadı gibi...
    TUTSAK..!
    Hiç kimsenin kalbi&şansı yok
    Bu benim kendi alın yazım seveceğim başka yolu yok
    Seveceksin başka yolu yok

Naklen mutluluk istiyoruz
    Naklen huzur istiyoruz
    Naklen sevgi istiyoruz
    Naklen...
    Niye varız...?

Yıldız Tilbe - Tutsak (ft. Ceza) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Rüyalar ft Dumanyak

Ceza Rüyalar ft Dumanyak

kimi zaman dusunduklerim karsima cikar gizli zaman icinde misal gibi gorunen dusmanim gercek oldu ruyalarim tiyolari verir ellerimi kesen kilic adi ucurumdan dusen ben korkularimla beni yuz yuze getirir bilirim her biri gelecekte yoluma cikacak engellerin isaretidir yada umitlerimin sansimin gostergesi uyandigimda ter bosanir sakaklarim ellerim agactan dusen adam olmamak icin...
  2. Ceza Pardon (ft Fuat)

Ceza Pardon (ft Fuat)

Pes, tacizi kes Bugüne sükret efendi sen haddine ses Verde çekil suçun yoksada sus Sonu buz gibi 6.5 sene karakutunuz Açilir pardon hazirdir Mapusluğa bedel kapuskaya Yeter mi sence bu çile ve keder Ama bosver her mahkeme günü umut ona baglanir mi bel Yeri delsen nereye kaçip gidecen sen pimapen degil ki dört duvarin arasi Bozuk parasi yoktur gardiyanin dolu kumbarasi Müdürün gözü tavuk karasi...
  3. Yıldız Tilbe - Aşkın Cezan Mı (Bin Dereden Su Getirsem)

Yıldız Tilbe - Aşkın Cezan Mı (Bin Dereden Su Getirsem)

Sen bana gönlündeki bağdan bir çiçek veremedin. Seninmiş bu zalim kalbim kimseyi sevemedim. Aşk her mekanda haklıydı zaman farklıydı Gülmedim yüzünden zalim aşkın cezan mı? Sen bensiz bir dağ olsan yıkılırdın yar. Ben sensiz viraneyim kalbimde hasar Belki gerçeğe döner verdiğim sözler. Biraz gerçekten sevsen ölürmüydün yar. Bin dereden su getirsem arınamazsın. Sussam olmaz konuşsam...
  4. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...
  5. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...

Sayfayı Paylaş