gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yıldız Tilbe ve Manga düeti Hani Biz sözleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yıldız Tilbe ve Manga düeti Hani Biz sözleri
    Yıldız Tilbe Manga şarkısı sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Yıldız tilbe ve Manga'nın düet yaptığı Hani Biz adlı şarkının sözlerini sizlerle ve tüm bu şarkıyı sevenlerle paylaşıyoruz.

Manga:
    Hani biz mecazi aşkların buruk özlemiydik

Yıldız Tilbe:
    Hani biz her gün ilk kez gibi sevişirdik

Manga:
    Şimdi sabahları neden bir tek kelime bile etmez olduk

Yıldız Tilbe:
    Işıklar söndüğü zaman sırtımızı dönüp uyur olduk

Manga-Yıldız Tilbe:
    İstersen ağla istersen bağır
    Döndürebilsek bile zamanı geriye
    Aşk bitmiş be aşk, pas tutmuş hazla
    Yarınsız dünlerle nereye kadar

Yıldız Tilbe:
    Hani biz hiç kimseye öyle benzemezdik

Manga:
    Hani biz hiçbirşeyi bizden gizlemezdik

Yıldız Tilbe:
    Şimdi herkes kadar kolay bir bir yalanları süsler olduk

Manga:
    Çırılçıplak yan yana küsmez barışmaz olduk

Manga-Yıldız Tilbe:
    İstersen ağla istersen bağır,
    Döndürebilsek bile zamanı geriye,
    Aşk bitmiş be aşk, pas tutmuş hazla,
    Yarınsız dünlerle nereye kadar

Yıldız Tilbe ve Manga düeti Hani Biz sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

yıldız tilbe oynama yıldız tilbe, oynama, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Usta yorumcu Yıldız Tilbe'nin yaza damgasını vuran "Oynama" adlı şarkısının sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A Hadi bakalım sizde "oynama" diye diye oynayın Melek'lerim:A:A Çok rahatsın çünkü sana nereden baksam görünüyorum Fazla incittim şu gururumu...
  2. Ben daha dünkü çocuğum şarkısının sözleri ( Yıldız Tilbe )

Ben daha dünkü çocuğum şarkısının sözleri ( Yıldız Tilbe )

Selam kızlar Yıldız Tilbeden sezen aksuya bir şarkı yazılmış, Ben daha dünkü çocuğum şarkısının sözleri lazım. Hani biliyorsunuz bu rahmetlik Uzay Heparı ile ilgili durumu hani televizyonlarda çıkmıştı ve ben bu şarkıyı merak ediyorum. Teşekkürler.
  3. Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü arıyorum ben şayet Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözlerini bilen varsa aranızda lütfen yazsın kızlar.
  4. Hakan Altun Yıldız Tilbe Ruh İkizi Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Yıldız Tilbe Ruh İkizi Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Ruh İkizi şarkısı sözü Hakan Altun Ruh İkizi sözü hakan altun yıldız tilbe Sevgili melekler, bu yazımızda Hakan Altun ve Yıldız Tilbe'nin düetini yaptığı Ruh İkizi adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz :) yıldız tilbe: çık gel Allah aşkına yetmedi mi bu gurur bitmedi mi bu ceza yüreğim sızlar durur hakan altun: susma allah aşkına, bitmez bu gurur yetmedi mi bu ceza...
  5. Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözü isteyenler için

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözü isteyenler için

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözleri Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Sözleri Romantik şarkıların kraliçesi Yıldız Tilbe'nin beğenilen şarkılarından biri olan Aşkımı Sakla şarkısı sözleri bu sayfamızda Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla şarkı sözü isteyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için yer alıyor. Nefesinin uzağında, feleğin kör tuzağında Görmediğim yar bana merakta...

Sayfayı Paylaş