gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yıldız Tilbe'den Aşkımı Sakla Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözleri

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Sözleri

Başarılı şarkıcı ve söz yazarı Yıldız Tilbe 'den harika bir şarkı daha melekler :) Bu sayfamızda Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Sözleri ile karşınızdayız ..:)

Nefesinin uzağında, feleğin kör tuzağında
    Görmediğim yar bana merakta
    Buraları boş gönül diyor koş
    Zaman geçmeden ooooo

İçerde dışarıda olsun gözüm üstünde, üstünde
    Başına bir hal gelmesin elim üstünde, üstünde

Sayılmakla geçer mi günler
    Ayrılık ölümden de beter
    Birkaç saat neyi halleder
    Yaralı garip gönlümde

Çok özledim çaresizim
    Kim anlar ki ne haldeyim
    Bari sen affet sevgilim
    Aklım hep sende hep sende

Çok özledim çaresizim
    Kapılar kitli neyleyim
    Bari sen affet sevgilim

Döneceğim bekle beni
    Sakla kalbinde aşkımı
    Ben bir anlık unutmadım
    Uzun kara saçlarını

Sayılmakla geçer mi günler
    Ayrılık ölümden de beter
    Birkaç saat neyi halleder
    Yaralı garip gönlümde

Çok özledim çaresizim
    Kim anlar ki ne haldeyim
    Bari sen affet sevgilim

Çok özledim çaresizim
    Kapılar kitli neyleyim
    Bari sen affet sevgilim

Yıldız Tilbe'den Aşkımı Sakla Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız tilbe'den olay yaratacak açıklama

Yıldız tilbe'den olay yaratacak açıklama

TATLISES'İN 'PEZ...NKLER' DİYE SÖZ ETTİĞİ KİŞİLERİ CANLI YAYINDA AÇIKLADI: MAHSUN KIRMIZIGÜL, HİLMİ TOPALOĞLU, BURHAN AYDEMİR Yıldız Tilbe Can Dündar'ın NTV'de sunduğu Canlı Gaste programına telefonla bağlandı. Tilbe, Tatlıses ile canlı yayında yaşadığı kavga sonrası tehdit telefonları aldığını söyledi. Tilbe, İbrahim Tatlıses'in p..nkler diye söz ettiği kişilerin de Mahsun Kırmızıgül,...
  2. Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

yıldız tilbe oynama yıldız tilbe, oynama, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Usta yorumcu Yıldız Tilbe'nin yaza damgasını vuran "Oynama" adlı şarkısının sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A Hadi bakalım sizde "oynama" diye diye oynayın Melek'lerim:A:A Çok rahatsın çünkü sana nereden baksam görünüyorum Fazla incittim şu gururumu...
  3. Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözü isteyenler için

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözü isteyenler için

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözleri Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Sözleri Romantik şarkıların kraliçesi Yıldız Tilbe'nin beğenilen şarkılarından biri olan Aşkımı Sakla şarkısı sözleri bu sayfamızda Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla şarkı sözü isteyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için yer alıyor. Nefesinin uzağında, feleğin kör tuzağında Görmediğim yar bana merakta...
  4. Yıldız Tilbe'den En Sabırsız Cevabım Şarkısının Sözleri

Yıldız Tilbe'den En Sabırsız Cevabım Şarkısının Sözleri

Yıldız Tilbe En Sabırsız Cevabım Sözleri Yıldız Tilbe - En Sabırsız Cevabım Şarkı Sözü - Şarkı Sözleri Bu sayfadan hayatı hakkında tüm bilgilere ulaşabileceğiniz başarılı sanatçı Yıldız Tilbe En Sabırsız Cevabım Sözleri ile sizlerleyiz sevgili melekler... Sen Ruhumdan Geniş Kalbimden incesin Gözümden Aydınlık Gönlümden Öncesin En Sabırsız Cevabım Kış içinde Baharım Kuşlar Uçmaya...
  5. Yıldız Tilbe'den E Peki Niye Böyle Şarkısının Sözleri Buyrun

Yıldız Tilbe'den E Peki Niye Böyle Şarkısının Sözleri Buyrun

Yıldız Tilbe E Peki Niye Böyle Şarkı Sözü Yıldız Tilbe e Peki Niye Böyle Sevgili melekler, sevilen sanatçı Yıldız Tilbe 'nin bir şarkısıyla sizlerleyiz. İşte Yıldız Tilbe E Peki Niye Böyle Şarkı Sözü bu sayfamızda... Yalvarır sanma zavallı gönlüm Arayışlara geçti ömrüm Beklerim sanma canın isterse Kapı ardında boş odalara Senin aşkın yalan bunu gösterdin Herşeyin bi hesap bunu...

Sayfayı Paylaş