gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe'nin Evine Haciz!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa, Yıldız Tilbe'nin Evine Haciz haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, başarılı sanatçı Yıldız Tilbe evine gelen hacizle şoke oldu. Eski patronları Tilbe'nin evine, kendilerini zarara uğrattığı iddiasıyla hazic yoladı. Tilbe'yi çılgına çeviren haberin detayları şöyle..

Eski patronlarının 'şirketimizi zarara uğrattı' iddiası ile dava açıp, evine haciz yollatması Yıldız Tilbe'yi çıldırttı.

"Burası benim gazetem" diyen ünlü sanatçı isim vermeden Twitter üzerinden isyan etti.

Tilbe sayfasına;

"Kafam çok bozuk. İftira atarak açtıkları davaları kazanan insanlar geçmişime, bugünüme ve geleceğime yasal yollarla haciz koydular. Ülkeyi mi terk edeyim?

Hakkımda açtıkları bütün davalardan karar verildikten sonra, haciz geldiğinde haberim oluyor. Bu nasıl iştir? Her zamanki gibi Allah'a havale ediyorum imansızları... Benim razı olmadığımdan Allah da olmaz.

Bu memleketin Yıldız Tilbe'si olarak taklit imzalardan açılan davalardan suçlanıp cezalandırılmaya, uğramadıkları zararı ödemeye itiraz ediyorum. Elbette bu yazdıklarımın ulaşacağı kanun adamları olacaktır. Ben öyle bir mukavele imzalamadım. Şimdiye kadar çalıştığım hiç bir firmayı zarara uğratmadım. Bilakis bazılarına hayal edemeyecekleri paralar kazandırdım. Hala kazanıyorlar... Hatta ben çalıştım, onlar kazandı. Tutan şarkılarımdı. Hala öyle... dijitali vs ve aklımın ermediği bilgim olmayan her şekilde hala kazanıyolar.

Allah bana şimdiye kadar koca, baba vs. parası yedirmedi, yedirmesin de. Canımda gözleri bir şekilde.

Ben kimsenin parasını çalmadım. Bu ne kindir böyle? Sözünü müziğini yaptım, okudum. Hazır albümleri verdim milyonlar sattılar, doymadılar.

Şu an gezikleri, beni kestikleri o çevrelere şarkılarımın açtığı yollardan benim sayemde gittiler. Bunu bütün plak camiası bilir. Kendileri daha da iyi bilir.

Ben hiç kimseyi, hiç bir şekilde zarara ve ziyana uğratmadım. Ne yapayım? Twitter benim gazetem, yazmam lazım. Bilinmeli bütün gerçekler!" notunu düştü.

Yıldız Tilbe'nin Evine Haciz! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evimizin yıldızı

evimizin yıldızı

Aslında tarife gerek bile yok. Sevdiğiniz bir kumaşın ters tarafına keçeli kalemle düzgün bir yıldız çizin, kenarlarından kesin. Aynısından bir tane daha yapın. Üstüste getirip düzgünce bir ayağı hariç her kenarını bastırın. Tersini çevirin. Buradan içine dolgu malzemesi koyacaksınız. Pamuk, minik sünger parçaları, eski ipek çoraplar, eski kumaş parçaları... Artık hangisi elinizin altındaysa....
  2. Haciz

Haciz

haczin yenilenmesi takibin yenilenmesi - TALEP MÜDDETİ Madde 78 - (Değişik madde: 03/07/1940 - 3890/1 md.) Ödeme emrindeki müddet geçtikten ve borçlu itiraz etmiş ise itirazı refolunduktan sonra mal beyanını beklemeksizin alacaklı haciz konmasını isteyebilir. (Değişik fıkra: 06/06/1985 - 3222/9 md.) Haciz istemek hakkı, ödeme emrinin tebliği tarihinden itibaren bir sene geçmekle...
  3. Nükhet Durunun evine haciz !

Nükhet Durunun evine haciz !

'KUAFÖR ORTALARDA YOK' EVİNDEN HACZEDİLEN İKİ PLAZMA TV'Sİ İKİ BİN YTL'YE SATILAN DURU 'KUAFÖRÜM EV KİRALARKEN İMZAMI TAKLİT ETMİŞ. BORCUM YOK, DAVA AÇACAĞIM' DEDİ.. Ünlü sanatçı Nükhet Duru'nun evine, 60 bin YTL'lik borcunu ödemediği gerekçesiyle haciz geldi. Duru'nun Sarıyer İcra Müdürlüğü tarafından Tarabya'daki evinde haczedilen biri 127 öteki 72 ekran iki plazma televizyonu, alacaklının...
  4. Yıldız Tilbe'nin Elbisesi Düşünce...

Yıldız Tilbe'nin Elbisesi Düşünce...

Sevgililer Günü nedeniyle Kaya İzmir Thermal & Convention'da sahneye çıkan Yıldız Tilbe, kıyafetinin sırt fermuarının azizliğine uğradı... Siyah renkli, bel kısmı transparan mini elbisesi ile sahneye çıkan Yıldız Tilbe, elbisesinin sırt fermuarını çekemeyince olanlar oldu. Müziğin başlamasıyla sahneye gelen Tilbe, ilk şarkısını seslendirirken elbisesinin sol tarafı düştü ve...
  5. Yıldız Tilbe'nin Son Halini Gördünüz mü?

Yıldız Tilbe'nin Son Halini Gördünüz mü?

yıldız tilbe yıldız tilbe haberleri yıldız tilbe resimleri Sevgili melekler, sesiyle, yorumuyla, besteleriyle ve mükemmel sözleriyle kalbimize taht kuran Yıldız Tilbe ne yazık ki garip kıyafetleri, hali ve tavrıyla sevenlerini her an şaşkınlığa düşürüyor. Yine saçlarında bir değişiklik yapan Tilbe, görenleri şaşkına çevirdi.. Popçu Tilbe'nin saçları magazin gazetelerinde olay oldu....

Sayfayı Paylaş