gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yıldız Usmanova'dan Neyi Değiştirdik ki Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Yıldız Usmanova Neyi Değiştirdik ki Şarkı Sözleri

Yıldız Usmanova Neyi Değiştirdik ki

Daha önce hayatı hakkında bilgiler verdiğimiz Yıldız Usmanova Neyi Değiştirdik ki Şarkı Sözleri ile sizlerleyiz...

Sevgiyle bakarsan yaralanırsın

Hakkını ararsan karalanırsın

Değmeyen bir şeyle paralanırsın

Neyi birleştirdik ki dertlerden başka

Doğruyu ispatla paralanırsın

Neyi birleştirdik ki dertlerden başka

Neyi değiştirdik ki sevgililerden başka

Neyi geliştirdik ki bencilliklerden başka

Sevgisiz bir dünyanın yalnızlıklarındayız

Neyi eleştirdik ki yanlışlıklardan başka

Yerlere vurduğun baş tacın olur

Geciken adalet nefret doğurur

Bir kurşun belki de amacın olur

Neyi gücendirdik ki doğrudan başka

Yorulur sevgililer aşklar bile yorulur

Gönül suç işlemişse elbet hesap sorulur

Vicdanlar hakem olur bir cezası bulunur

Neleri savunduk ki haksızlıklardan başka

Neyi değiştirdik ki sevgililerden başka

Neyi geliştirdik ki bencilliklerden başka

Sevgisiz bir dünyanın yalnızlıklarındayız

Neyi eleştirdik ki yanlışlıklardan başka

Yıldız Usmanova'dan Neyi Değiştirdik ki Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Neyi Değiştirdik ki

Orhan Gencebay - Neyi Değiştirdik ki

Sevgiyle bakarsan yaralanırsın Hakkını ararsan karalanırsın Değmeyen bir şeyle paralanırsın Neyi birleştirdik ki dertlerden başka Doğruyu ispatla paralanırsın Neyi birleştirdik ki dertlerden başka Neyi değiştirdik ki sevgililerden başka Neyi geliştirdik ki bencilliklerden başka Sevgisiz bir dünyanın yalnızlıklarındayız Neyi eleştirdik ki yanlışlıklardan başka Yerlere vurduğun baş tacın olur...
  2. Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

yıldız tilbe oynama yıldız tilbe, oynama, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Usta yorumcu Yıldız Tilbe'nin yaza damgasını vuran "Oynama" adlı şarkısının sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A Hadi bakalım sizde "oynama" diye diye oynayın Melek'lerim:A:A Çok rahatsın çünkü sana nereden baksam görünüyorum Fazla incittim şu gururumu...
  3. Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü arıyorum ben şayet Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözlerini bilen varsa aranızda lütfen yazsın kızlar.
  4. Yıldız Tilbe'den Aşkımı Sakla Şarkısının Sözleri

Yıldız Tilbe'den Aşkımı Sakla Şarkısının Sözleri

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözleri Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Sözleri Başarılı şarkıcı ve söz yazarı Yıldız Tilbe 'den harika bir şarkı daha melekler :) Bu sayfamızda Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Sözleri ile karşınızdayız ..:) Nefesinin uzağında, feleğin kör tuzağında Görmediğim yar bana merakta Buraları boş gönül diyor koş Zaman geçmeden ooooo İçerde...
  5. Yıldız Tilbe'den En Sabırsız Cevabım Şarkısının Sözleri

Yıldız Tilbe'den En Sabırsız Cevabım Şarkısının Sözleri

Yıldız Tilbe En Sabırsız Cevabım Sözleri Yıldız Tilbe - En Sabırsız Cevabım Şarkı Sözü - Şarkı Sözleri Bu sayfadan hayatı hakkında tüm bilgilere ulaşabileceğiniz başarılı sanatçı Yıldız Tilbe En Sabırsız Cevabım Sözleri ile sizlerleyiz sevgili melekler... Sen Ruhumdan Geniş Kalbimden incesin Gözümden Aydınlık Gönlümden Öncesin En Sabırsız Cevabım Kış içinde Baharım Kuşlar Uçmaya...

Sayfayı Paylaş