gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Yıldız Usmonova&Yaşar--Severdim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Yaşar ve Yıldız Usmonova düeti ve harika sözleri,müziği ve sesleri meleklerim... Yazık ne mazi yazık
    Anlatmaya yoruldum
    Sen benden vaz geçince
    Ben o gün de vuruldum

Yazık günah ben oysa
    Kardelen gibi
    Acıyla boy veren gibi

Seni severdim
    Hüznün koynunda
    Seni severdim
    Hem uyanık, hem uykumda
    Seni severdim
    Ve sana rağmen yine severdim
    Dar ağacı ip boynumda
    Sen aşkı anlamaz bilmez
    Gül yansa ağlamaz sakin
    Ben akmayan göz yaşında
    Seni severdim
    Sen hisli korkak savaşçı
    Aşkı kime satmış hain
    Ben her savaş meydanında
    Seni severdim

Yazık ah mazi yazık
    Bir yalnızlık, bir vurgun
    Sen benden vaz geçince
    Ben o gün de vuruldum

Yazık günah ben oysa
    Pervane gibi
    Ateşle can veren gibi

Seni severdim
    Hüznün koynunda
    Seni severdim
    Hem uyanık, hem uykumda
    Seni severdim
    Ve sana rağmen yine severdim
    Dar ağacı ip boynumda
    Sen aşkı anlamaz bilmez
    Gül yansa ağlamaz sakin
    Ben akmayan göz yaşında
    Seni severdim
    Sen hisli korkak savaşçı
    Aşkı kime satmış hain
    Ben her savaş meydanında
    Seni severdim

Yıldız Usmonova&Yaşar--Severdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Yaşar - Cumartesi

Yaşar - Cumartesi

CUMARTESİ basım onde sen gonulsun gelirim ben cağırıyorsan beni burda koyuyorsan aglarım sanma basım önde yedigim sen gecmiyorsun bogazımdan senin burda buluyorsam anlarım sanma seni geri istiyor bu gonul bir uykuda esniyor bu gonul su dunyada bir sana dondum ben su garip yüzümü seni geri istiyor bu gonul bu uykudan uyandır özümü su dunyada ayrılıgın luzumu var mı gülüm bana soyle seni...
  3. Yıldız

Yıldız

Kuzeyden esen rüzgar
  4. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....
  5. Yıldızınız

Yıldızınız

KOÇ: Mars: Cazibe, Savaş, ve Sex temsilcisi BOĞA: Venüs: Güzellik, Sevgi, ve Güzel Sanatlar temsilcisi İKİZLER: Merküri: Zeka, Hareket temsilcisi YENGEÇ: Ay: Hislerin temsilcisi ASLAN: Güneş: Üstün gücün temsilcisi BAŞAK: Merküri: Zeka, Hareket temsilcisi TERAZİ: Venüs: Güzellik, Sevgi, ve Güzel Saatlar temsilcisi AKREP: Pluton: Yeni Şartlar temsilcisi Mars: Cazibe, Savaş...

Sayfayı Paylaş