gebe
  1. zelihaseyma

zelihaseyma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

yıldızlar kadar uzak olan hayaller

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında zelihaseyma tarafından paylaşıldı.

benim şuan en istediğim hayal oks de istediğimliseyi kazanmak.sonra derslerimde başarılı olmak.sonra üni.istedğim yeri kazanmak.sonrası da allak kerim artık

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: yıldızlar kadar uzak olan hayaller
    inşallah tüm istediklerin gönlüne göre olur canım ;)

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

umarim bütün dileklerin kabul olur canim...

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

umarım hayatınca ne dilersen olur.sen hayallerinden vaz geçme ve çalış olacaktır inş ;)

yıldızlar kadar uzak olan hayaller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Bendim Yanlış Olan

Yıldız Tilbe - Bendim Yanlış Olan

Bendim yanlış olan Bir damla aşkına deli olan o zavallı kadın Herşey benim suçum yalan aşkına inandım Acı çekerek ağladım Benim dışımda neyim varsa istedin Aşkımdan başka yok ki birşeyim Sabrım sınırda aşkın kanunu yok bilgiğin gibi değil çok beterim Herşeyden vazgeçtim geldim sana Bu kez kalbimle oynama Gidersem bir daha dönmem asla Yeter aşkımı harcama
  2. İncitmeyecek Kadar Uzak, Üşümeyecek Kadar Yakın Olmak!!!...

İncitmeyecek Kadar Uzak, Üşümeyecek Kadar Yakın Olmak!!!...

İncitmeyecek Kadar Uzak, Üşümeyecek Kadar Yakın Olmak....... Eski zamanların dondurucu bir kışından bütün hayvanlar çok etkilenmiş, büyük kayıplar vermişler. Ama en çok kayıp veren kirpilermiş. Çünkü onların pek çok hayvan gibi kalın kürkleri yok, kendilerini sıcak tutması zor olan dikenleri var. Bu durumdan en az zararla kurtulmak için kirpiler meclisi toplanmış, çözüm aramaya...
  3. incitmeyecek kadar uzak üşütmeyecek kadar yakın...

incitmeyecek kadar uzak üşütmeyecek kadar yakın...

Eski zamanların dondurucu bir kışından bütün hayvanlar çok etkilenmiş, büyük kayıplar vermişler. Ama en çok kayıp veren kirpilermiş. Çünkü onların pek çok hayvan gibi kalın kürkleri yok, kendilerini sıcak tutması zor olan dikenleri var. Bu durumdan en az zararla kurtulmak için kirpiler meclisi toplanmış çözüm aramaya başlamış. Tartışa tartışa nihayet gece olunca bütün kirpilerin bir araya...
  4. İncitmeyecek Kadar Uzak, Üşümeyecek Kadar Yakın Olmak.......

İncitmeyecek Kadar Uzak, Üşümeyecek Kadar Yakın Olmak.......

Eski zamanların dondurucu bir kışından bütün hayvanlar çok etkilenmiş, büyük kayıplar vermişler. Ama en çok kayıp veren kirpilermiş. Çünkü onların pek çok hayvan gibi kalın kürkleri yok, kendilerini sıcak tutması zor olan dikenleri var. Bu durumdan en az zararla kurtulmak için kirpiler meclisi toplanmış, çözüm aramaya başlamış. Tartışa tartışa, nihayet geceolunca tüm kirpilerin bir araya...
  5. Çocuklarınızı 1 Yaşına Kadar Tuzdan Uzak Tutun

Çocuklarınızı 1 Yaşına Kadar Tuzdan Uzak Tutun

çocuğuma tuz zararlımı,tuz sağlığa zararlımı,çocuğuma tuz neden zararlı,tuzun zararları,uz yemek neden sakıncalı,tuzun zararları hakkında bilgiler Çocuğunuz yüksek tansiyonla erken tanışabilir. Ebeveynlerin yaptıkları en önemli hatalardan biri, hiç kuşkusuz çocuklarına tuzlu besinler yedirmek oluyor. Maalesef Türkiye’de çocukların çoğunun, tavsiye edilen günlük miktarın 2 katı kadar tuz...

Sayfayı Paylaş