gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

yıldızlarda yaşlanır ama hep güzel kalır

Konu, 'Çöplük' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

resimlerde link çıkıyodu sildim konuyu kapatırmısınız lütfen

Son düzenleme: 4 Temmuz 2008
yıldızlarda yaşlanır ama hep güzel kalır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kandil Duamiz Amin diyelim hep birlikte...

Kandil Duamiz Amin diyelim hep birlikte...

ﻡﻴﺤﺭﻠﺍﻦﻤﺤﺮﻠﺍﷲﺍﻡﺳﺒ Ey âlemlerin Rabbi, Er Rahman, Er Rahim, hesap gününün tek sahibi ve tek hakimi olan yüce Allahımız. Bütün hamiler, övgüler ve şükürler sana mahsustur. Biz ancak sana ibadet ederiz ve ancak senden yardım dileriz. Bizi dosdoğru yola ulaştır ve o yolda sabit eyle. Yani kendilerine Peygamberlik ve sıddıklık nimeti verdiğin kimselerin yoluna, İslam yoluna ulaştır ve son nefese...
  2. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...
  3. Akıllı kadınım ama hep yalnızım beya

Akıllı kadınım ama hep yalnızım beya

Akıllı kadınlar neden yalnızdır? Cevabı uzun... ama erkek egemen toplumlarda çok normal. Adeta bir kural. Televizyonla beslenen, medyatik refleksli toplumumuzun bazı erkekleri, gücün ve iktidarın karşı cinse geçmesi halinde çıldırıyor. Bir aşağılık kompleksi durumu yani... cennet anaların ayakları altında deyip, kadın döven zavallıların düştüğü acz... Erkek hep zeki kadından hoşlanır ama...
  4. kimine göre kaçık ama hep dost canlısı

kimine göre kaçık ama hep dost canlısı

merhaba aslında bayağı oldu üye olalı ama giremedim buraya sizlerle tanışmak yeni konular paylaşmak istiyorum benide aranıza alır mısınız?:18:
  5. Hayata Hep Güzel Bakmak..

Hayata Hep Güzel Bakmak..

Hastanenin bir koğuşunda üç kötürüm bulunuyordu. Bunlardan koğuşa ilk gelen pencerenin önüne, ikincisi ortaya, üçüncüsü ise kapı kenarına yatırılmıştı. Ortadaki hasta iyimser bir adam olduğu için neşeli konuşmalarıyla ötekileri de eğlendiriyor ve kederlerini azaltmaya çalışıyordu. Soğuk bir kış gecesi, pencerenin yanındaki hasta öldü. Onu kaldırdıktan sonra ortadaki hastayı...

Sayfayı Paylaş