gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yıldızların Altında Flüt Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yıldızların Altında Flüt Notaları Yıldızların Altında Flüt Notası

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfmızda Yıldızların Altında adlı şarkının flüt notalarını, gelen yoğun istekler üzerine sizlerle de paylaşıyoruz.

Si-do-re-mi-re-fa-mi
    Mi-fa-fa-mi-re-do-mi
    Mi-re-do-si-mi-do
    Si-do-re-do-mi-re-do-si-la

Yıldızların Altında Flüt Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülpembe Şarkısı Flüt Notaları

Gülpembe Şarkısı Flüt Notaları

Gülpembenin flüt notaları Gülpembenin notaları Merhum Barış Manço'nun en güzel diyeceğim ama hepsi güzel olan eserlerinden birisi, Gülpembe'nin flüt notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler . Kendisini rahmetle anıyoruz sen gülünce RE LA LA Sİ(B) LA SOL LA güller açar gülpembe SOL FA SOL SOL FA SOL LA SOL dağlar hep seni söyler FA Mİ FA Mİ FA SOL FA Mİ FA seni çağırır gülpembe Mİ...
  2. Flüt Notaları Nasıl Yazılır

Flüt Notaları Nasıl Yazılır

Flüt Notaları Nasıl Yazılır acaba bu konuda bana acil olarak gerekli bilgileri verecek olan arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  3. Flüt Notaları Yıldızların Altında

Flüt Notaları Yıldızların Altında

Flüt Notaları Yıldızların Altında Selam kızlar sizden yıldızların altında adlı şarkının flüt notalarını rica ediyorum.
  4. Flüt İçin Şarkı Notaları

Flüt İçin Şarkı Notaları

flüt ile çalınan şarkı notaları flüt şarkı notaları flüt notaları Müziksever meleklerimize ve sayın misafirlerimize flütle kolayca çalabilecekleri bazı basit şarkıların notalarını veriyoruz melekler :) SAMANYOLU do-re-do-si-do-si-do-la-si-la-si-sol (sol-la-si) (sol-fa-mi) sol la sol fa mi do re do si sol la si la si sol fa mi do re do si la sol fa mi do re do si sol la si lan si sol fa...
  5. Yıldızların Altında Gitar Ve Keman Notaları

Yıldızların Altında Gitar Ve Keman Notaları

Yıldızlar altında bestesinin gitar ve keman notalarını paylaşabilirmisiniz

Sayfayı Paylaş