gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yıldızların Sırlarıyla Güzelleşin

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Jane Fonda
    Sevilen oyuncu Jane Fonda sırrını şöyle anlatıyor; "Neredeyse 70 yaşımdayım. L'Oreal ürünleri kullanıyor ve temsil ediyorum. Çok iyiyim ve gençliğimi özlemiyorum. Açıkçası hayat 60'ından sonra başladı diyebilirim"

Aishwarya Rai

Mutlu bir evliliği olan Aishwarya Rai güzellik sırrını anlattı; "L'Oreal Paris'in True Match Minerals Pudra'sı en son favorim. Güzellikte en önemlisi kendine inanmak, farkında olmak ve kendile barışık olmak. Kendinizi dostu olursanız herkese açık olursunuz."

Doutzen Kroes

Kozmetiğin her bayanın ihtiyacı olduğunu belirten Doutzen Kroes'in güzellik sırrı; "Cildine özen göstermek çok önemli. Dış görünümünüzün en az yarısı buna bağlı. Kendime özen gösteriyorum, organik sebze ve meyve yiyorum. Ve L'Oreal ürünlerini kullanıyorum.

Claudia Schiffer

Her zaman güzel olan Claudia Schiffer sırrını şöyle anlatıyor; "Cildime çok faydalı olduğu için bol su içmeye çalışıyorum. Sigara içmiyorum, çok fazla alkol almıyorum. Kızarmış yiyeceklerden ve çikolatadan uzak duruyorum. Sırrım hepsinin bileşimi.."

Andie Macdowell

49 yaşındaki Andie Macdowell, her zaman güzel ve güçlü görünmesini şöyle açıklıyor; "Cildin canlılığının sırrını, nemlendirici kremlerin tuttuğunu düşünüyorum. Su içmek kesinlikle fark yaratıyor. Kendinizi nemlendirirseniz kuruluk kaybolur.

2. gfbmerve

gfbmerve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yıldızların Sırlarıyla Güzelleşin
    ben ce en güzel Doutzen Kroes :d045:

Yıldızların Sırlarıyla Güzelleşin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin Güzellik Sırlarıyla Güzelleşin

Ünlülerin Güzellik Sırlarıyla Güzelleşin

Işte ünlülerin güzellik sırları... Birçok ünlü güzelleşmek uğruna pahalı kozmetik malzemeleri kullanma alışkanlığını geride bıraktı. Şöhretler artık tamamen doğal ve ucuz yoldan güzelleşmeyi tercih ediyor.Ciltlerinin güzelliği ile ünlenen birçok ünlü ismin ortak özelliği, kozmetik ürünler yerine doğal ürünler kullanmaları. Bunu yaparken de uzmanların tavsiyelerine uymanın yanı sıra...
  2. Hintli kadınlarının güzellik sırları ile güzelleşin

Hintli kadınlarının güzellik sırları ile güzelleşin

Limon yağlı ciltler için ideal bakım malzemesidir. 1 yemek kaşığı limon suyu ve 1 yemek kaşığı tuzsuz loru iyice karıştırın, yüzünüze kalın bir maske halinde uygulayın. 20 dakika bekletip, ılık suyla yıkayın. Yumurta akı cilt için iyi bir temizleyici ve gözenek açıcıdır. Yumurta akını 15 dakika yüzünüzde bekletin, daha sonra limon suyu eklenmiş ılık suyla yıkayın. Gül yaprakları ve calendula...
  3. Osmanlı Sultanları'nın Güzellik Sırları ile Güzelleşin

Osmanlı Sultanları'nın Güzellik Sırları ile Güzelleşin

Temizlikte sabun en önemli ürün. Bu sebeple çok büyük bir sabun sektörü vardı. Saraya da en kaliteli sabunlar gelirdi ve bunlara eritilip kullanacak kişinin zevkine göre gül veya meyve şekilleri veriliyordu. Saraylıların sabunları mutlaka kokulu olurdu. Saçlar sabunla yıkandığı zaman sertleşir. Bunun için yumuşatıcı olarak hatmi ve ebegümeci kullanmışlar. Bu bitkileri kaynatınca kıvamlı bir...
  4. Ünlü yıldızların doğal güzellik sırları

Ünlü yıldızların doğal güzellik sırları

Dünyaca ünlü olupta milyonlarca hayran sahibi olan şov dünyası yıldızlarının güzelliğini borçlu olduğu doğal güzellik sırlarını bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler. Evet şimdi bakalım, hangi ünlü, handi doğal yöntemle güzelleşiyormuş Melek'ler:) Catherine Zeta Jones beyaz dişlerini çileğe borçlu Güzel gülüşü ile ünlü Catherina Zeta Jones’un beyaz dişlerinin sırrı ortaya çıktı. Jones,...
  5. Hollywood yıldızları ve güzellik sırları

Hollywood yıldızları ve güzellik sırları

en güzel hollywood yıldızları holivud yıldızları Her yaptıklarıyla ve giyip takıştırdıklarıyla dikkat çeken dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının güzelliklerini neye borçlu olduklarını merak ediyor musunuz Melek'ler? O halde bu yazımızda, bu sırları öğrenebilir siniz :) Julia Roberts, özel formüllerle evde kendi pişirdiği ekmeği yiyerek diyet yapıyor. Michelle Pfeiffer ‘ın sırrı, tabaklar...

Sayfayı Paylaş