gebe
  1. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

yılın aşkı.......

Konu, 'Fantastik Resimler' kısmında *şiker* tarafından paylaşıldı.

yılın aşkı....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yıllar

yıllar

YAS 5 Anne ve babamin birbirlerine bagirmalarinin beni ne kadar korkuttugunu ögrendim. YAS 7 Mesrubat icerken gulersem ictigimin burnumdan gelecegini ogrendim YAS 12 Bir seyin degerini anlamanin en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak oldugunu ogrendim. YAS 13 Annemle babamin elele tutusmalarinin ve opusmelerinin beni daima mutlu ettigini ogrendim. YAS 15 Bazan hayvanlarin kalbimi...
  2. makine aşkı:)

makine aşkı:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. aşkı lâl...

aşkı lâl...

ateşe koşan kelebekler gibi koştum sana tüm şehir gördü beni, bir tek sen görmedin şiir kokan ellerimi tuttun bedenimdeki arzuyla seviştin törpüledin korkularımı gözlerimin kahvesinden içtin hatırlıyor musun? sevdiğin o kadın bendim Rabih dinlemiyorum artık, heyecanlarını anımsatıyor Ezginin Günlüğü, beni sevdiğin günleri Düş Sokağı, sevişmelerimizi benim için sen dinle, temizlensin...
  4. aşkı anlatabilirmisiniz ?????

aşkı anlatabilirmisiniz ?????

Bize sevmesini öğretmediler sevgili,bize hep sevgiyi saklamasını öğrettiler. Hep bekletmeyi.,. hep ertelemeyi... bu yüzden biz kiminle birlikteysek bir diğerini ama hep uzakta olanı özledik, hiç dinmedi doyumsuzluğumuz, biz hep uzaktakini sevdik sevgili...yanımızdakini değil, odamızın duvarının arkasındakini değil, birşeyler paylaştığımızı değil,uzaklardakini, ulaşamadığımız kadar...
  5. Kadının aşkı 4 yıl sürüyor...,muş :)

Kadının aşkı 4 yıl sürüyor...,muş :)

kadının aşkı 4 yıl sürüyor!Sunday Times'ta yer alan habere göre, kadının erkeğe duyduğu aşk en fazla dört yıl sürüyor Bunun nedeni ise çok daha ilginç! Amerikalı antropolog Prof Dr Helen Fisher, on beş yıl boyunca altmış iki ülkede yaptığı araştırmayı sonuçlandırmış Araştırma ise kadının aşkının ne kadar sürdüğü üzerine Sunday Times'ta yer alan habere göre, kadının erkeğe duyduğu aşk en...

Sayfayı Paylaş