gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yılın dantel kıyafet modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

dantel kıyafetler, elbiseler, 2011 modası, burada arkadaşlar.
    Dantelin zerafeti ve büyüleyici şıklığı kıyafeltere de yansıdı Melek'ler. Yılın trendleri arasında dantel kıyafetler oldukça rağbet göreceğe benziyor:)

CeMoŞ ve Young bride bunu beğendi.
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok güzeller bende dantelli krem rengi bi elbise aldım geçenlerde. Çok hoş :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Bu yıl hemen hemen bir çok vitrinde dantel modasını görmek mümkün.Ben dantelli tunik almayı düşünüyorum alırsam burdan paylaşırım:) eline sağlık rüyamm

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    siyah ayakkabı hoşmuş :)

Yılın dantel kıyafet modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yılın abiye kıyafet modası

yılın abiye kıyafet modası

bu yılın modası kıyafetler krem rengi abiyeler krem rengi abiye modelleri renkli abiyeler yılın moda kıyafetleri Madrid ve Milano moda haftalarında, birbirinden ünlü tasarımcılar kreasyonlarını sergiledi. Birbiri ardına düzenlenen moda haftaları gösterdi ki; 2008 yazı oldukça cesur ve iddialı geçecek. Koleksiyonlarda göze çarpan ilk özellik tül ve şifonun oldukça fazla kullanılmış olmasıydı....
  2. Dantela Büyük Bedem Kıyafetler

Dantela Büyük Bedem Kıyafetler

dantela, büyük beden, elbiseler, tunikler, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Kilolarınız İle başınız derttemi, giyecek kıyafet bulmakta zorlanıyormusunuz ? bulsanız bile artık aynı elbiseleri giymekten sıkıldınız mı ? hiç üzülmeyine melekler Dantela Sizleri düşünmüş ve büyük beden kıyafette olay yaratmış :D:D işte Dantela büyük beden kıyafet modelleri :D:D...
  3. Yıllarda Geçse de Modası Hiç Geçmeyen Çizgili Kıyafetler

Yıllarda Geçse de Modası Hiç Geçmeyen Çizgili Kıyafetler

çizgili kıyafetler çizgili kıyafet modelleri Sevgili melekler, başlığımızda da yazdığımız gibi yıllar geçse de moda şekilden şekile girse de klasikler arasında yer alan çizgili kıyafetler her zaman rağbet görüyor. Bu yazımızda da çizgili kıyafet modelleri sunmak istiyoruz sizlere. Genelde elbiselerde çok hoş bir görüntü veren çizgili kıyafetler içinden sizler için seçtiklerimizi...
  4. dantel kıyafet nerden alabilirim

dantel kıyafet nerden alabilirim

Katılmam gereken bir toplantı var ve dantelli, güpürlü hoş bir kıyafet almak istiyorum ama nerden alabilirim, fikri olan var mı ?
  5. 2015 Dantel plaj kıyafetleri

2015 Dantel plaj kıyafetleri

Sevgili hanımlar yaza girmemize sayılı günler kaldı.Şimdiden plajda giyebileceğiniz kıyafetler için hazırlık yapmaya ne dersiniz?Dantelden çok şık plaj kıyafetleri melekler mekanı.com da. Plajda giyebileceğiniz her biri diğerinden şık çok zarif ,dantelin zerafetiyle gözleri kamaştıracağınız modeller hakkında sizler için bir araştırma yaptık .En yeni dantel plaj elbiseleri hakkında görseller...

Sayfayı Paylaş