yılın en güzel elbiseleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

en güzel elbiseler dünyanın en güzel elbiseleri dünyanın elbisesi kıyafetleri dünyadaki elbiseler Kate Hudson'ın giydiği bu son derece zarif ve şık elbiseyi John Galliano, Dİor için tasarlamış.

Cameron Diaz'ın bu elbisesi New York'taki Costume Institute'ün galasında göz kamaştırdı.

Jennifer Lopez bu tarz giysileri çok seviyor ve kendisine de yakıştırmayı biliyor.

Penelope Cruz'un Oscar töreninde giydiği bu elbisenin ayrıntıları belli ki hazırlayanları çok uğratırmış. Ama çok da güzel olmuş.
    Liv Tyler, gözlerine uygun renkte bir elbise seçmiş.

Halle Berry bu güzel elbiseyi gerçekten de üzerinde ustaca taşıyor.

Jessica Alba'nın bu elbisesi eğer bu dalda bir Oscar ödülü verilseydi kesinlike sahibi olurdu.

Cate Blanchett'ın Ralph Lauren imzalı elbisesi yılın en güzel metalik renkli elbisesi.

Kızlar sizce hangisi en güzeeeL [​IMG]

2. ipek tas

ipek tas Forum Okuru

cok guzel bayildim yani

yılın en güzel elbiseleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. son 15 Yılın En Güzel Resimleri

yılın en güzel resmi yılın en güzel resimleri fotoğrafları fotoları resimle
  2. Son 15 Yılın En Güzel Türkiye Resimleri

yılın en güzel resmi son güzeller en güzel gerçek resimler gerçek resimler Sinan Çakmak (Karaköy) Hakan Öge (Keban) Erdem Yavaşça (Kekova) Cüneyt Oğuztüzün (Şebinkarahisar) Nazım Serhat Fırat (Konya) Hakan Öge (Meke Gölü) Cüneyt Oğuztüzün (Menderes) Uğur Uluocak (Midyat) Turgut Tarhan (Mogan Gölü) Cüneyt Oğuztüzün (Muş Ovası) Cüneyt Oğuztüzün (Muş...
  3. Mezuniyet balolarının en güzel elbiseleri

en güzel elbiseler mezun elbiseleri mezun kıyafetleri Biliyorum okumak zor.Ama mezun olduktan sonra şöyle bir geriye baktığımızda ah ah dediğimiz oluyor ama demi:DBen şahsen mezuniyetimden birşey anlamadım.Ama mezun olduğumda mezuniyet balomuz olsaydı bu güzel elbiselerden birini kesinlikle giyirdim.Onca yılın acısını çıkartın bence kıyın paraya alın en güzelini en yakışanını.Bunlar da size...
  4. Yazın En Güzel Elbiseleri

en şık elbiseler en güzel yaz elbiseleri güzel elbiseler guzel elbıseler yaz kıyafetleri Yazın bitimine az kalsada bu elbiseler yinede çok moda.Sizlere hitap edicek renk renk,desen desen ve bir o kadar da şık elbiseleri beğeneceğinizi umuyorum.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. selena nın dünyadaki en güzel elbisesi

,
  2. En guzel elbizeler