gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

!!!!!!!! yılın en komikleri !!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: !!!!!!!! yılın en komikleri !!!!

emeğine sağlık komikler gerçekten:D

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: !!!!!!!! yılın en komikleri !!!!

emeğine sağlık canım çok güzeller

!!!!!!!! yılın en komikleri !!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. enlerin komikleri

enlerin komikleri

♥ İstediğinizi söyleyin emniyettesiniz" dediler, söyledik, EMNİYET'teyiz... ♥ Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur. ♥ Bekarlık canıma tak etti. Bende KIZ kulesini kaçırdım. ♥ Yeni yil iptal edildi. Çünkü eskisini buldular!.. ♥ Maliyeden yeni bi vergi daha ''duvar yazisi vergisi'' ♥ Şu araba benim olsun. 5 milyar borcum olsun. SATINCA ÖDERİM. ♥ Vatandaş çok BONKÖR. Krizlerin...
  2. En Komik Sabri Geyikleri

En Komik Sabri Geyikleri

En Komik Sabri Geyikleri - En Komik Sabri resimleri - Sabri Sarıoğlu geyikleri var mı sizin sitenizde? Kızlar Sabri Sarıoğlu'nun komik hallerini ve geyiklerini rica ediyorum sizden :)
  3. En Komik Fıkralar

En Komik Fıkralar

En Komik Fıkralar En Komik Fıkralar kısa en komik fıkralar temel Bende size biraz komik fıkralar sunmak istedim hep siz bana bilgi veriyorsunuz tşk etmek için bende sizi eğlendirmek istedim melekler:) evin reisi adamın biri kitapçıya gider ve tezgahtara -evin reisi erkektir adli kitap var mi? diye sorar. tezgahtar cevap verir -malesef beyefendi masal kitabı satmıyoruz. :))...
  4. En Komik Komik Polis Anonsları

En Komik Komik Polis Anonsları

Komik Polis Sözleri, En Komik Komik Polis Anonsları, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda biraz gülelim ve güldürelim istedik ve sizlere bir misafirimizinde isteği üzerine komik polis anonslarını sunmak istedik. - Başka bir anons: Şoförün biri trafik sıkışıkken park yasağı olan yere direksiyonu kırar ve durur. Polis, ´Beyaz Uno çek kardeşim park yasak´ gibilerinden bir anons yapar....

Sayfayı Paylaş