gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yılın Modası Gelin Saçları 2013

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Yılın Modası Gelin Saçları 2013 hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, 2013 yazını heyecanla beklemenizin sebebi düğününüz ise muhtemelen gelinliğiniz ve diğer hazırlıklar için araştırmalara başlamışsınızdır. O muhteşem gün için en önemli detaylarından biri olan gelin saçı için de saçlarınızı kuaförünüze teslim edeceksiniz ancak nasıl bir model yapacağı konusunda hala kafanızda birşeyler oluşmadıysa şimdi sizlere galerimizden paylaşacağımız 2013 yılının en gözde gelin saçı modelleri fikir verecektir...

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    Ben evlendim :)

Yılın Modası Gelin Saçları 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 yılının renk modası

2013 yılının renk modası

2013 renk modası renk modası 2013 Evet melek'ler henüğz 2012 yılına girmedik ama 2013 modasına girdik sayılır bile :) Sizlere portal moda bölümümüzde de demiştik, 2013 renk modası doğal renklerden oluşacak diye. Bu sayfamızda ise 2013 renk trendleri arasında yer alan doğal renk kıyafet modellerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.
  2. 2013 Yılında Kısa Saç Modası

2013 Yılında Kısa Saç Modası

Bu konu; 2013 kısa saç modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun, gür ve bakımlı saçlara sahip olmak her kadının isteğidir ancak ne yazık ki herkes doğuştan şanslı olamayabiliyor. İnce telli ve seyrek saçlılar yapacakları saç bakımları ile biraz daha iyi görünümden ileriye gidemiyorlar. Bu durumda da saçları kısa kestirmek en iyi yol gibi görünüyor. Eğer saçlarınızı...
  3. 2013 Düz Saç Modası

2013 Düz Saç Modası

bu yazı 2013 düz saç modellerine yer vermektedir. düz saç kesim modelleri oldum olası bayanlar açısından oldukça kullanışlı olmuştur. Saçlarda sürekli bir fön etkisi veren düz saç modelleri, ünlü yıldızlarında tercihi olmaya devam ediyor. Kısa ve uzun düz saç modelleri 2013 saç modasında yine yerini alarak saç trendleri arasında ilk sıralara yerleşen model olmayı başardı. 2013 Düz saç...
  4. 2013 Modası Rengarenk Saçlar

2013 Modası Rengarenk Saçlar

Bu konu; 2013 renkli saç modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, moda asla sınır tanımaz. Sınırlar sonuna kadar zorlanır ve ortaya bazen komik bazen garip bazen aşırı görüntüler çıkar. Gençlerin beğenebileceği, yaşı olgunluk çağında olanların pek hoşlanmayacakları bir saç modası bu kış saçları esir olacak. Ruhu genç olup enerjisinden birşey kaybetmeyenlerin bayılacğı bu saç...
  5. Gelin Saç Aksesuarları 2013

Gelin Saç Aksesuarları 2013

Bu sayfa; Gelin Saç Aksesuarları 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir düğünde gelinin en çok ilgi çeken detaylarından biri saçıdır. Düğünlerde gelinlik kadar gelin saçı ve aksesuarları ilgiyle incelenir. Gelinliğe ve konsepte uygun olarak seçilen gelin saçı modeliyle gelin gecenin yıldızı haline gelir. Değişan moda çizgileriyle gelinlik ve aksesuarlarında da her...

Sayfayı Paylaş