gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

yılın ödüllerini alan hazır cevaplar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Mansiyon Ödülü Hava Yollarında yemek servisi zamanı. Hostes en öndeki adama kibarca gülümseyerek sordu:

- Yemek ister misiniz efendim?

Kendini lokantada zanneden yolcu servis masasına baktı:

- Seçeneklerim neler?

Hostes yine kibarca gülümseyerek seçenekleri sundu:

- Evet veya hayır.

3.’lük Ödülü

Bir alışveriş merkezindeyiz. Yaşlı bir hanım tavuk reyonunda bir türlü istediği kadar büyük bir tavuk bulamayınca, onu izleyen reyon görevlisine söylendi:

- Bu tavukların daha büyük olmaları mümkün değil mi?

Görevli tonton teyzeye takılmadan edemedi:

- Mümkün değil teyze, onlar ölü.

2.’lik Ödülü

Kamyon sürücüsü “Dikkat, alçak köprü.” İkaz levhasını fark ettiğinde iş işten çoktan geçmişti. Olanca hızıyla üst köprüye bindirdi ve orada sıkıştı kaldı. Arkasında kilometrelerce araç kuyruğu oluştuktan sonra trafik/kurtarma ekibi nihayet geldi. Kurtarıcı işine başlarken polis de gözleri sıkışmış kamyonda, sürücüye yaklaşarak söze girmiş olmak için sordu:

- Köprüye sıkıştınız, he?

Sürücü canı burnunda homurdandı:

- Yo, köprü taşıyordum, mazotum bitti.

1.’lik Ödülü

Trafik kuralı ihlali yapan kimsenin çıkmadığı uzun bir nöbetin sonunda polis nihayet aşırı hız yapan bir aracı durdurdu. Sürücü camı açtı. Ruhsat ve ehliyetini uzattı. Polis ceza makbuzunu cebinden çıkarırken keyifle gülümsedi.

- Sizi bütün gün bekledim.

Sürücü nasıl olsa cezamı öyle ya da böyle çekeceğim rahatlığıyla, iç çekerek cevap verdi.

- Anlıyorum memur bey. Elimden geldiği kadar hızlı gelmeye çalıştım ben de.

Polis, dakikalar süren gülmesi kesilmeyince adama eliyle git, git işareti yaptı ve adam cezadan kurtuldu.

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yılın ödüllerini alan hazır cevaplar
    Trafik kuralı ihlali yapan kimsenin çıkmadığı uzun bir nöbetin sonunda polis nihayet aşırı hız yapan bir aracı durdurdu. Sürücü camı açtı. Ruhsat ve ehliyetini uzattı. Polis ceza makbuzunu cebinden çıkarırken keyifle gülümsedi.

- Sizi bütün gün bekledim.

Sürücü nasıl olsa cezamı öyle ya da böyle çekeceğim rahatlığıyla, iç çekerek cevap verdi.

- Anlıyorum memur bey. Elimden geldiği kadar hızlı gelmeye çalıştım ben de.

Polis, dakikalar süren gülmesi kesilmeyince adama eliyle git, git işareti yaptı ve adam cezadan kurtuldu.

buna bayıldım yaaa tskkler paylasım içinn

3. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yılın ödüllerini alan hazır cevaplar

:puhas::puhas:süperler

yılın ödüllerini alan hazır cevaplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genç işçi alana ödül var

Genç işçi alana ödül var

Türkiye'de en büyük sorunun işsizlik olduğunu kaydeden Başesgioğlu, "12 aydan fazla işsiz kalan 15-25 yaş grubunu işe alana % 40 vergi indirimi sağlanacak" dedi.. Son yıllarda hızlı bir büyüme sürecine giren Türkiye'de en büyük sorun istihdam ve adeta kemikleşen işsizler ordusu. Türkiye seçim sattına girdiği andan itibaren de siyasi partilerin hedef kitlesi buydu. İşte, İşsizlik...
  2. Hazır Cevaplar

Hazır Cevaplar

Sokrat Ölüme mahkum edildiğinde, eşi: - Haksız yere öldürülüyorsun, diye ağlamaya başlayınca, Sokrat: - Ne yani, demiş. Birde haklı yere mi öldürülseydim! ------------- Dünya nimetlerine ehemmiyet vermeyen yaşayış ve felsefesiyle ünlü filozof Diyojen, bir gün çok dar bir sokakta zenginliğinden başka hiçbirşeyi olmayan kibirli bir adamla karşılaşır. İkisinden biri kenara çekilmedikçe...
  3. Sorulara Hazır Cevap

Sorulara Hazır Cevap

Öğrenci; -Hocam,diye sormuş.İnsan,maymunun gelişmiş şeklidir''diyorlar.Ne dersiniz? Seyid Ahmet Arvasi cevap vermiş. -O mantığa göre çınar ağacı da maydanozun gelişmiş şeklidir. -------------------------------------------------------------------------------- Yahya Kemal'a "Ankara'nın en çok hangi tarafını seviyorsunuz" diye sorduklarında şu cevabı vermiş: -İstanbul'a dönüşünü....
  4. Ödül alan diziler

Ödül alan diziler

ödül alan diziler ödül alan diziler, antalya televizyon ödüller, hangi diziler ödül aldı buyrun öğrenelim arkadaşlar. Antalya Televizyon Ödülleri'nde hangi diziler ödül almış; buyrun bu yazımızda öğrenelim Melek'ler:) ‘Yılın En İyi Drama Dizisi’ ‘Muhteşem Yüzyıl’ oldu. Gecenin en çok ödül alan dizisiyse altı ödülle ‘Yahşi Cazibe’ oldu. Kanal D dizisi ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ de aday...
  5. Hazır Cevap - Fıkralar Tadında..

Hazır Cevap - Fıkralar Tadında..

komik, yazılar, fıkralar, hazır cevap, sözler, nasıl olur, buradan bulabilirsiniz Bazı insanlar Hazırcevaptır. Hatta bunu çok profesyonel biçimde yaparlar. Şimdi bir kaç örnek vererek bir taraftanda eğleneceğiz.. Fıkra tadında bir konu sizlere hem gülelim hemde eğlenelim melişlerim. ÖLÜLER ÇİÇEK KOKLAMAZ Amerikalı iş adamı, bir Çinliye alay ederek sormuş: - Ölüleriniz, mezarlarına...

Sayfayı Paylaş