gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yılın saç modası; Bo Derek Modası

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ABD kaliforniya'da 1956 yılında doüan ve gerçek adı Mary Cathleen Collins olan, oyuncu ve film yapımcı Bo Derek'in saç modeli yılın modası oldu Melek'lerim. Bir çok ünlü tarafından tercih edilen Bo Derek saç modelini, günümüzde oldukça sık göreceğiz Melek'ler...

Heidi Klum, 4. evlilik yıl dönümünde Bo Derek'in unutulmaz saç modelini tercih etti. Bo Derek'in retro ruhunu canlandıran altın sarısı örgülü saçlarıyla 4. çocuğuna hamile 35 yaşındaki Heidi, oldukça güzel görünüyordu. Bir zamanların modeli ve seksi oyuncusu Bo Derek'in bu saç modeli Heidi'nin düğününden sonra yeniden trend olabilir.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben yapsam varya bana hayatta güzel olmaz şu model.. Kabak gibi kafam çıkar herhalde ortaya hahaha

3. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    anammm ben bole bişe yapsam kımse yuzume bakmaz haytta yakışmaz bana buu

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Hayattta böyle bişey yapmammmm anammmm beni bütün herkez terkeder valla istanbul terkeder iğrenç olurum :)

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :hhh: ayy valla üstüne para verseler assalar kesseler bende yapmam :hhh: hiçde hoş durmuyo bana göre yaffffff :D:D

Yılın saç modası; Bo Derek Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her yılın modası modern kısa saç kesimleri

Her yılın modası modern kısa saç kesimleri

Kim demiş ki, kısa saç kadınlara yakışmaz diye? Evet kabul ediyoruz, saçları kısacık kestirmek cesaret ister. Yeter ki o cesareti toplayın ve kuaförünüze "saçlarımı kısacık kes" diyin. Çünkü, kuaförler, kısa saç keserken, yüz kusurlarını hangi saç modeli gizler ve o yüzün şekline hangi model gider diye emin olun ki hesap ederler. Sevgili Melek'ler, her ne kadar yaz mevsimim trendi...
  2. Yılın dantel kıyafet modası

Yılın dantel kıyafet modası

dantel kıyafetler, elbiseler, 2011 modası, burada arkadaşlar. Dantelin zerafeti ve büyüleyici şıklığı kıyafeltere de yansıdı Melek'ler. Yılın trendleri arasında dantel kıyafetler oldukça rağbet göreceğe benziyor:)
  3. 2012 Yılı Saç Renkleri Modası

2012 Yılı Saç Renkleri Modası

2012 Yılı Saç Renkleri Modası ne tarzda bu konuda da bilgi verdiniz mi bilmiyorum kesin ben kaçırdım :) Sizden ricam bana bu konuda bilgi verin saç tarzımı değişeceğimde :)
  4. 2013 Yılında Kısa Saç Modası

2013 Yılında Kısa Saç Modası

Bu konu; 2013 kısa saç modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun, gür ve bakımlı saçlara sahip olmak her kadının isteğidir ancak ne yazık ki herkes doğuştan şanslı olamayabiliyor. İnce telli ve seyrek saçlılar yapacakları saç bakımları ile biraz daha iyi görünümden ileriye gidemiyorlar. Bu durumda da saçları kısa kestirmek en iyi yol gibi görünüyor. Eğer saçlarınızı...
  5. Yılın Modası Gelin Saçları 2013

Yılın Modası Gelin Saçları 2013

Bu konu; Yılın Modası Gelin Saçları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yazını heyecanla beklemenizin sebebi düğününüz ise muhtemelen gelinliğiniz ve diğer hazırlıklar için araştırmalara başlamışsınızdır. O muhteşem gün için en önemli detaylarından biri olan gelin saçı için de saçlarınızı kuaförünüze teslim edeceksiniz ancak nasıl bir model yapacağı konusunda hala...

Sayfayı Paylaş