gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Yıllardır çok istedim çok uğraştım ama bebeğim olmuyor diyenler buraya..

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

bebeğim neden olmuyor,bebek istiyorum,bir çocuğum olsun.. bazen cok istememize rağmen bir bebeğimiz olmaz..yıllardır hastane hastane dolaştık görmedimiz tedavi kalmadı bir bebeğim olsun çok istiyorum diyorsunuz biliyorum..burada bizimle paylasırmısınız yıllardır neler yaptınız hangi tedavileri gördunuz ve sonuç alamadınız.yada sizin sorununuz neydide bebeğiniz olmuyor...burada anlatalım birbirimize destek olalım çözüm yolları arayalım..yada sebeblerini konusalım..belkıde içimizden biri birilerimize bir umut ışığı olabilir yada sölicekleri bize bir morel kaynagı olabilir..:baby:

2. Şehla koç

Şehla koç Forum Okuru

Eveeet bu benim; tam on senedir çocuk sahibi olmak istiyorum. on yılda belki yüz kez umutlandım ve artık çok acıtmaya başladı .son bir senedir psikolojik sorun haline gelmeye başladı .çocukları çok severim ama bu aralar annelere ve anne adaylarına öfke duyuyorum elimde değil ve özelliklede arka arkaya hamile kalan,hamile kaldığını duyunca "istemiyordum"diyenler yok mu?hiç iyi değilim ,olmuyor ,rabbim henüz nasib etmiyor, belkide hiç vermeyecek bu dünyada ,sabır göstermem lazım sabır ,ama beni anlayan birilerine ihiyacım var...

gülumut bunu beğendi.
  3. sevgiemin

sevgiemin Forum Okuru

arkadaslar bende 9 yillik evliyim 8 yildir cocuk istiyorum ama bir turlu olmadi. hic hamile kalamadim artik cook uzuluyorum ben hic anne olamiycakmiyim cok korkuyorum ne olur rabbim bizede anneligi nasip et bu guzel duygudan mahrum etme emanetini gonder artik

4. merve yetis

merve yetis Forum Okuru

ben On senelik evliyim sekiz yasinda kizim var sekiz senedir korunmuyoruz ikinci yi istiyoruz olmuyor .sekiz sene once ameliyat gecirdim .ondanmi olmuyor bilmiyorum .hormanal bozuklukve polikistik ovrde var.hsg cektirmem lazim ama pahali.

5. esra cengiz

esra cengiz Forum Okuru

cengizBende iki senelik evliyim ve çocuğum olmuyor çok denemede rağmen olmadı çikolata kisti var tedavi gördüm ama yumurtalık lar çok iyi çalıştığını söyledi doktor ama neden olmuyor bilmiyorum çok istiyorum rabbim tüm çocuk hasreti çekenler tez zaman da hepimize hayırlı evlat nasip etsin beş ay ilaç tedavi gördüm yumurtalık arının büyümesine yardimci oldu şimdi doktor kendi halimize bıraktı arkadaş lar yardimci olur musunuz napmaya yizden belli altına yastık mi koymak gerekir bu konuda bana yardım edin ne olur hepinize teşekkür ederim hayırlı günler..

asiye sarı bunu beğendi.
  6. selin şimşek

selin şimşek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Bende aynı sızın,gıbı çocuk hasretı cekenlerdenım,Rabbım hepimize çocuk versin tez zamanda ınsAllah

asiye sarı ve bebetoo bunu beğendi.
  7. ermis arnuwanda

ermis arnuwanda Forum Okuru

Benim evleneli 6 ay oldu doktora gittik. Kesimde canli yada cansiz sprem yok denildi tüp bebek bi ihtimal dediler bende korkuyorum anne olamayacam diye boyle sorunu olupta hamile kalan var mi

8. sevdasaygn

sevdasaygn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bizim çocuğumuz olmuyor. evlatlık çocuk almak istiyorum. lütfen yardımcı olun. EDIT BY BEYZA

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Nisan 2016
  9. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba lütfen iletişim bilgilerinizi paylaşmayınız.

10. mikmer

mikmer Forum Okuru

bende bir senedir evliyim icimdeki evlat hasretimi bilemezsiniz o kadar cok istiyorum baskalari benim oglum senin kizim diye konusurlarken icim yaniyo agliyorum uzuluyorum rabbime hergun yalvariyorum nolur hayirlisiyla bizede anne baba olmayi nasip et rabbim diye ama olmuyor isyan etmiyorum ama cooookkk istiyorum anne olmayi bebegimin kokusunu koklamayi byskalarina benimde bebegim var demeyi ondan bahsetmeyi rabbim nolursun bizede esimle banada nasip et kocamda cok istiyor belli etmiyor oda uzuluyor nolur rabbbim biz aciz kullarinin dualarini kabul et

Yıllardır çok istedim çok uğraştım ama bebeğim olmuyor diyenler buraya.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğim olmuyor diyenler buraya işte size Zekeriya a.s ın duası

Bebeğim olmuyor diyenler buraya işte size Zekeriya a.s ın duası

çocuk olması için dua,bebek olması için dua Zekeriya a.s ın duası bebek isteyenler için: ''Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semi'ud dua.,, (Rabbim bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin amin.) Ayrıca MERYEM SURESİ 5 ve 6.ayetler ve Kenzül arş duası sürekli okunmalı ve HACET NAMAZI KILINMALIDIR.. Ey Rabbimiz! İkimizi de...
  2. Hamile Kalmayı Çok İstiyorum Ama Olmuyor Diyenler Buyrun Buraya Dertleşelim..

Hamile Kalmayı Çok İstiyorum Ama Olmuyor Diyenler Buyrun Buraya Dertleşelim..

anne olmak,anne olmak istiyorum :nazar: Sevgili melekler biliyorumki aranızda bir çok kişi var anne olmak isteyıpte olamayan yıllarca uğraşan çabalayan..Bazen üzülen bazen yeniden umutlanan yılmadan uğraşan..Buraya gelin dertleşelim dertlerimizi anlatalım birbirimize bir umut ışığı olalım yol gösterelim..İçimizi dökelim burada içiniz çok dolu belkide ama anlatcak dertleşek sizi anlıyacak...
  3. Hamileyim Anne Olmaya Hazırlanıyorum Ama Psikolojim Çok Bozuldu Diyenler..

Hamileyim Anne Olmaya Hazırlanıyorum Ama Psikolojim Çok Bozuldu Diyenler..

gebelikte psikoloji,gebelikte psikolojik durum, Annelik duygusu ve gebe kalmak bir kadının başına gelebilcek en güzel olaylardan bir tanesidir.Bir kadın gebe olduğunu öğrendiğin ilk andan itibaren kendisinde psikolojık değişimler yaşanmaya başlar..Stres,sıkıntı ve ilk heyecan hepsi bir arada ruhsal durumumuzu etkiler. Öncelikle kendini bu duruma yani yaşadığı heycana hazırlamaya...
  4. Yaşım Çok İlerledi Ama Ben Anne Olmak İstiyorum İdeal Yaş Nedir Diyenler Buraya

Yaşım Çok İlerledi Ama Ben Anne Olmak İstiyorum İdeal Yaş Nedir Diyenler Buraya

ileri anne yaşı,ileri anne yaşı ve gebelik, Sevgili melekler bazen yaşımız ilerlemesine rağmen anne olmak o duyguyu yaşamak isteriz.Çünkü bazen ilerleyen yaşlarda evlenen evlenmekte geç kalmış bir çok arkadaşımız var.Ve merak edebilir siniz anne olmak istiyorum yaşım bunun için ideal mi ben anne olabilir miyim diyebilirsiniz.Şimdi konumuzda buna yer verelim..Unutmayalım ki anne olmak her...
  5. hamileyim ama çok terliyorum diyenler buraya

hamileyim ama çok terliyorum diyenler buraya

terlemeye karşı kürler ter kokusu nasıl önlenir Selam kızlar hemen hemen tüm hamileler terlemeden şikayet ediyor vucut hamilelik sırsında daha fala kan ve vucut sıvısı üretiyor ve bu duurumda terleme ortaya çıkabiliyor rahatsız ve bunaltıcı birşey olamkla beraber ,katlanmaktan başkada çaremiz yok anneliğin zorlukları :)

Sayfayı Paylaş