gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yılların eskitemediği güzel sanatçı Nebahat Çehre

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nebahat çehre ayak nabahat çehre Yıllara meydan okuyan sanatçılardan bir tanesi olan Nabahat çehrenin birbirinden güzel resimlerini şimdi sizlerle paylaşacam arkadaşlar
    Dün akşam bir magazin programında duyduklarıma inanamadım sanatçıyla ilgili

Nebahat Çehre 66 yaşındaymış:) Eminim sizlerde benim kadar şaşırdınız nasıl haksızmışım yıllara meydan okuyan sanatçı demekle:)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Yılların eskitemediği güzel sanatçı Nebahat Çehre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asil kadın Nebahat Çehre

asil kadın Nebahat Çehre

bir rol bir insana bu kadar mı yakışır hanımefendilik onda kötülük onda kıskançlık onda kısaca Aliye Rona (diyebiliriz)..... ROLÜNE SENARİSTTEN ÇOK ÖNEM VERİYOR AŞK-I MEMNU DİZİSİNDE ROL ALAN NEBAHAT ÇEHRE, ROLÜNE VERDİĞİ ÖNEMİ ANLATTI... Aşk-ı Memnu dizisinin Firdevs'i Nebahat Çehre, oynadığı rollere, onları yazan senaristlerden daha çok değer verdiğini söyledi. Karakterleri...
  2. Nebahat Çehre Kimdir

Nebahat Çehre Kimdir

Nebahat Çehre Kimdir arkadaşlar lütfen Nebahat Çehre biyografisini paylaşın duyduğum kadarı ile Çirkin Kralın eşiymiş :)
  3. Nebahat Çehre Resimleri

Nebahat Çehre Resimleri

Nebahat Çehre Resimleri istiyorum sizden Valide Sultan hayranıyım bu kadın bu yaşına rağmen çok güzel ve cidden de çekici resimlerini ekleyinde gözümüz gönlümüz açılsın :)
  4. Nebahat Çehre Hayatı Biyografisi

Nebahat Çehre Hayatı Biyografisi

Nebahat Çehre Hayatı Nebahat Çehre Biyografisi Son günlerin flaş dizisi Muhteşem Yüzyılın Valide Sultanı Nebahat Çehre'nin hayatı ve biyografik bilgileri şöyle melekler :) Nebahat Çehre 19 Mart 1944 tarihinde, Samsun'da dünyaya gelen sanatçı; fotomodellik, mankenlik, sinema oyunculuğu, ses sanatçılığı ve son olarak dizi oyunculuğu yapmıştır.Nebahat Çehre Kariyerine dizi oyuncusu olarak...
  5. Nebahat Çehre Fotoğrafları

Nebahat Çehre Fotoğrafları

nebahat çehre resimleri nebahat çehre fotoğrafları Muhteşem Yüzyıl dizisinde ki Valide Sultan rolüyle bir kere daha gönüllere taht kuran Nebahat Çehre fotoğraflarından en güzellerini sizler için ekliyoruz melekler :)

Sayfayı Paylaş