gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yılmaz Erdoğan baba olacak

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ekranların sevilen yüzü Yılmaz Erdoğan aynı sene içerisinde hem amca hemde baba olacak.....

YILMAZ ERDOĞAN 2. KEZ BABA OLUYOR!
    YILMAZ ERDOĞAN’IN EŞİ BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN (26), 45 GÜNLÜK HAMİLE...

İkinci kez baba olacak Erdoğan (41), çevresine “İkinci çocuğum öyle bir dönemde geliyor ki... Hem ikiz yeğenlerimden 3 ay sonra, hemde 4. sinema filmimizin gösterime girdiği günlerde doğacak ve bütün ailemizi mutluluğuna mutluluk katacak” diyor. Erdoğan, her ne kadar “Sağlıklı olsun yeter” dese de bebeğinin erkek olmasını istiyor.

Yılmaz Erdoğan baba olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılmaz Erdoğan

Yılmaz Erdoğan

yılmaz erdoğanın belçime yazdığı şiir Yılmaz Erdoğan, 1967, Hakkari. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara´da tamamladı. İTÜ İnşaat Mühendisliğini kazandı fakat ağır basan tiyatro tutkusu eğitimini yarıda bırakmasına neden oldu.Tiyatroya Ferhan Şensoy´un 'Nöbetçi Tiyatrosu'nda başladı, daha sonra Levent Kırca´nın 'Olacak O Kadar' adlı televizyon programında başyazar olarak görev yaptı. TRT´de...
  2. Yılmaz Erdoğan - Sevebilme İhtimali

Yılmaz Erdoğan - Sevebilme İhtimali

Soğuk ve şehirlerarası otobüslerde vazgeçtim çocuk olmaktan Ve beslenme çantamda otlu peynir kokusuydu babam... Ben seninle bir gün Veyselkarani'de haşlama yeme ihtimalini sevdim. İlkokulun silgi kokan, tebeşir lekeli yıllarında Ankara'da karbonmonoksit sonbaharlar yaşanırdı o zaman özlemeye başladım herkesi... Ve bu hasret öyle uzun sürdü ki, adam gibi hasretleri özlemeye başladım...
  3. Yılmaz Erdoğan - Ben Yandım

Yılmaz Erdoğan - Ben Yandım

Hangi dilde ağlıyorsa insan İşte ana dilidir ayrılmanın Her sokağa şifa niyetine bir açlık Güzereş kardaşlık bilinen en büyük uzakiık Hep acıların kuranderinde sevgili bir yoksulluk Kitaplann arasında dolanmış ve sahte fikirlerle dolandırılmış donatılmış aklanmış yeşermiş Ve gri demirii bir yatılı okulda uzun uzun Kimsesiz kimsesiz ağlamış Uykusunda adın çağırmış Nöbetlerde edebiyat...
  4. Yılmaz Erdoğan baba oldu

Yılmaz Erdoğan baba oldu

Allah sağlık ve huzurlu uzun ömür versin inşallah ne diyelim. Basın toplantısı düzenleyen Yılmaz Erdoğan, bebeğin ve Belçim hanımın sağlık durumlarının iyi olduklarını bebeğin isminin ise Rodin Nazım Erdoğan olduğunu belirtti. Amerikan Hastanesinde düzenlenen basın toplantısında Erdoğan "Bizim çocuklar doğar doğmaz meşhur oldular. Ben meşhur olana kadar göbeğim çatladı. Doğuma...
  5. Yılmaz Erdoğan Taichi Yapıyor

Yılmaz Erdoğan Taichi Yapıyor

yılmaz erdoğan yılmaz erdoğan haberleri beren saat gergedanın son şiiri monica bellucci 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Monica Bellucci'nin başrol oyuncusu olduğu Gergedanın Son Şiiri ülkemizde çekilmeye devam ediyor melekler :) Çekimlerine Sarıyer'in Garipçe köyünde devam edilen Gergedanın Son Şiiri filminde bildiğiniz üzere Yılmaz Erdoğan ve Beren Saat te rol alıyor. Dizi setinde...

Sayfayı Paylaş