gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yılmaz Erdoğan - Birazdan Kudur Deniz

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Birazdan kudur deniz birazdan dalgaların sırtından Üst üstde fişkıran rüzgarlar Bir intikam gibi saldırınca üstüne

Yüzüne şarkılar çarpar yüzüne şiirler çarpar ağlarsın
    Sen artık sen artık buralarda duramazsın

Artık sazın bağrım olur kimsenin bilmediği bir ağrın olur
    Gider kendine gömülürsün yoksa bu şehir bu sokaklar seni
    Alır kullanır seni alır kullanır santim santim çürüsün
    Bazen bir uçurum kalır bazende martıların ardından velvele
    Bir leş kalır bir intihar gibi pusht olunca sevdalar bazen

Sırtını duvara yaslar sırtını ağaca yaslar susarsın sen
    Artık sen artık hiç bir sözü kaldıramazsın

Şimdi yeni bir sevdamı olur
    kimsenin kapımı çalmadığı bi inzivamı
    Tutar sıfırdan başlarsın
    yoksa bu ilişkiler bu zaaflar seni
    Yiyip bitirir seni yiyip bititir
    Dirhem dirhem azalırsın.

Yılmaz Erdoğan - Birazdan Kudur Deniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılmaz Erdoğan

Yılmaz Erdoğan

yılmaz erdoğanın belçime yazdığı şiir Yılmaz Erdoğan, 1967, Hakkari. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara´da tamamladı. İTÜ İnşaat Mühendisliğini kazandı fakat ağır basan tiyatro tutkusu eğitimini yarıda bırakmasına neden oldu.Tiyatroya Ferhan Şensoy´un 'Nöbetçi Tiyatrosu'nda başladı, daha sonra Levent Kırca´nın 'Olacak O Kadar' adlı televizyon programında başyazar olarak görev yaptı. TRT´de...
  2. Yılmaz Erdoğan - Sevebilme İhtimali

Yılmaz Erdoğan - Sevebilme İhtimali

Soğuk ve şehirlerarası otobüslerde vazgeçtim çocuk olmaktan Ve beslenme çantamda otlu peynir kokusuydu babam... Ben seninle bir gün Veyselkarani'de haşlama yeme ihtimalini sevdim. İlkokulun silgi kokan, tebeşir lekeli yıllarında Ankara'da karbonmonoksit sonbaharlar yaşanırdı o zaman özlemeye başladım herkesi... Ve bu hasret öyle uzun sürdü ki, adam gibi hasretleri özlemeye başladım...
  3. Yılmaz Erdoğan - Ben Yandım

Yılmaz Erdoğan - Ben Yandım

Hangi dilde ağlıyorsa insan İşte ana dilidir ayrılmanın Her sokağa şifa niyetine bir açlık Güzereş kardaşlık bilinen en büyük uzakiık Hep acıların kuranderinde sevgili bir yoksulluk Kitaplann arasında dolanmış ve sahte fikirlerle dolandırılmış donatılmış aklanmış yeşermiş Ve gri demirii bir yatılı okulda uzun uzun Kimsesiz kimsesiz ağlamış Uykusunda adın çağırmış Nöbetlerde edebiyat...
  4. Yılmaz Erdoğan Neşeli Hayat'ta

Yılmaz Erdoğan Neşeli Hayat'ta

neşeli hayatlar neşeli günler yılmaz erdoğan neseli hayatlar neseli günler yilmaz erdogan ünlü ustalardan Yılmaz Erdoğan yeni filim çekimleri için Noel Baba oldu.... NOEL BABA YILMAZ! YILMAZ ERDOĞAN'IN YENİ FİLMİNİN ÇEKİMLERİNE BAŞLANDI! Çekimleri süren “Neşeli Hayat” filminin bazı bölümlerinin çekileceği alışveriş merkezi, yılbaşı renklerine büründü. Çam ağaçlarıyla süslenen alışveriş...
  5. Yılmaz Erdoğan Taichi Yapıyor

Yılmaz Erdoğan Taichi Yapıyor

yılmaz erdoğan yılmaz erdoğan haberleri beren saat gergedanın son şiiri monica bellucci 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Monica Bellucci'nin başrol oyuncusu olduğu Gergedanın Son Şiiri ülkemizde çekilmeye devam ediyor melekler :) Çekimlerine Sarıyer'in Garipçe köyünde devam edilen Gergedanın Son Şiiri filminde bildiğiniz üzere Yılmaz Erdoğan ve Beren Saat te rol alıyor. Dizi setinde...

Sayfayı Paylaş