gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yılmaz Güneyin bilinmeyen bir kızı varmış

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yılmaz güneyin kızı, kim, nerde, gibi merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı burada arkadaşlar.

Türk Sineması'nın çirkin kralı Yılmaz Güney'in kimseler tarafından bilinmeyen bir kızı varmış Melek'ler!

Cine 5 ekranlarında Yasemin Bozkurt'un sunduğu, "Buluşma Noktası" programına konuk olan Nebahat Çehre son derece ilginç itiraflarda bulundu

Nebahat Çehre, Yılmaz Güney'in kimsenin bilmediği bir kızı olduğunu ve bu çocuğun evlilik dışı bir ilişki sonucu dünyaya geldiğini, kızının halen Paris'te yaşadığını Yasemin Bozkurt'a itiraf etti.

Çehre, "Yılmaz Güney sizi dövdü mü?" sorusuna "Biraz okşandım" yanıtını verdi.

Eski günleri hatırlarken, hayal kırıklığı yaşadığını söyleyen Nebahat Çehre, "Yılmaz Güney'den hamile kaldınız mı?" sorusuna ise; "Evet bir çok kez hamile kaldım ama önümü göremediğim için doğurmadım" dedi.

Çehre, "Eğer Yılmaz Güney yaşasaydı çok iyi dost olurduk, başım her sıkıştığında yanımda olurdu" diye sözlerine ekledi.

Yılmaz Güneyin bilinmeyen bir kızı varmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir maskem var benim kızlar ya sizin

Bir maskem var benim kızlar ya sizin

. Maske Maske sözcüğü, Fransızca "masque"dan gelmektedir (İtalyanca maschera, Fransızca máscara). Muhtemelen ya Latin'ce “hayalet” anlemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglık gelen masca ya da "yüz ifadesi yapan" anlemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglık gelen Arapça maskharah'dan bu dillere geçmiştir....
  2. Yılmaz Güney Hakkında Bilgiler

Yılmaz Güney Hakkında Bilgiler

yılmaz güney kimdir, kısaca hayatı, şiirleri, resimleri, biografisi, filmleri Yılmaz Güney Oyuncuların değil, bir yönetmenin kitlelerce benimsenmesi belki de Türk sinema tarihinde bir ilki oluşturur. Yılmaz Güney. Sinema yönetmeni, senarist, yazar ve aynı zamanda bir aktör. Günümüz yönetmenlerinin birçoğunun sinema anlayışına yön veren Yılmaz Güney, zamanın siyasi çalkantıları sırasında pek...
  3. Orhan Gencebay Yılmaz Güney arkadaşlığı

Orhan Gencebay Yılmaz Güney arkadaşlığı

orhan gencebay yılmaz güney arkadaşlığı, röportajı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar. Arabesk'in Kralı, sinemanın Çirkin Kral'ı ile olan dostluğunu bakın ne güzel anlatmış Melek'ler:) Orhan Gencebay, Türk sinemasının "Çirkin Kral"ı Yılmaz Güney'le dostluklarını anlattı Bu yıl 6’ncısı düzenlenecek “Uluslararası İşçi Filmleri Festivali” bir sürprize ev...
  4. Yılmaz güney günleri başlıyor

Yılmaz güney günleri başlıyor

yılmaz güney çirkin kral yılmaz güney film festivali yılmaz güney günleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Yeşilçam'ın çirkin kralı Yılmaz Güney adına Batman'da film festivalı yapılıyor melekler... Yılmaz Güney hayranlarının ilgisini çekecek olan 2. Yılmaz Güney Film Festivali hakkında bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz... Batman Belediyesi tarafından önceki yıl ‘Kürtçe...

Sayfayı Paylaş