gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yılmaz Güney'in Filmi Dizi Olacak!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yılmaz güney, umutsuzlar, dizi projesi, 2011, haberleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Türk sinemasının unutulmaz aktörlerinden Yılmaz Güney'in ''Umutsuzlar'' adlı sinema filmi dizi olacak.

Yılmaz Güney ve Filiz Akın‘ın başrolünü oynadıkları “Umutsuzlar” filmi Gold Film tarafından dizi film haline getirilecek.

Gold Film'in sahibi Faruk Turgut, Yılmaz Güney'in eşi Fatoş Güney ile filmin haklarını satın almak
    içingörüştü. Fatoş Güney'in teklife sıcak baktığı öğrenildi. Filmin dizi versiyonu için hazırlıklara önümüzdeki günlerde başlanıyor.

Yılmaz Güney, en güzel aşk filmlerinden biri olarak kabul edilen “Umutsuzlar”ın senaryosuna da imza atmıştı.

Yılmaz Güney'in Filmi Dizi Olacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılmaz Erdoğan baba olacak

Yılmaz Erdoğan baba olacak

ekranların sevilen yüzü Yılmaz Erdoğan aynı sene içerisinde hem amca hemde baba olacak..... YILMAZ ERDOĞAN 2. KEZ BABA OLUYOR! YILMAZ ERDOĞAN’IN EŞİ BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN (26), 45 GÜNLÜK HAMİLE... İkinci kez baba olacak Erdoğan (41), çevresine “İkinci çocuğum öyle bir dönemde geliyor ki... Hem ikiz yeğenlerimden 3 ay sonra, hemde 4. sinema filmimizin gösterime girdiği günlerde doğacak ve...
  2. Nefes filmi dizi oluyor

Nefes filmi dizi oluyor

Bilmiyorum izledinizmi arkadaşlarım Nefes filmini izlemediyseniz mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum...Tabi giderken yanınızda bir paket kağıt mendil götürmeyide ihmal etmeyin :tik: Sezona damgasını vuran “Nefes: Vatan Sağ Olsun” filmi dizi oluyor. Başrol oyuncusu Mete Horozoğlu, filmde kullanılmayan sahnelerden altı bölümlük bir dizi hazırlanacağını açıkladı. SINIR karakolunda...
  3. Avatar Filmi  ile hasta olacaksınız

Avatar Filmi ile hasta olacaksınız

Arkadaşlar son birkaç sene içinde gittiğim en muhteşem mükemmel bir filmdi gerçekten soluksuz izledim.. Fakat şunu söylemeliyim imkanı olan herkesin kesinlikle filmi Real 3D kalitesinde izlemesini tavsiye ediyorum. Eminim unutulmaz anlar yaşatacak size. AVATAR FİLMİ OYUNCULARI. filmde Türkiye de pek tanınan oyuncular yok. zaten animasyonlarla iyice tanınmaz hale gelmiş olan oyuncular...
  4. Cem Yılmazın yeni filmi

Cem Yılmazın yeni filmi

cem yılmaz, yeni filmi, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Uzun bir süredir sinema filmlerine ara veren Cem Yılmaz, yeni filminin müjdesini vermiş Melek'ler:) Yeni filmi için start veren Cem Yılmaz, önceki gün projenin detaylarını konuşmak için Fida Film’in sahibi Murat Akdilek’le buluştu. Setleri özledi “Yahşi Batı” filminin ardından sinemaya ara verip stand-up...
  5. Dizi Filmi Kim Buldu

Dizi Filmi Kim Buldu

Dizi Filmi Kim Buldu arkadaşlar Dizi Filmi Kim Buluşu hakkında merak ettiğim bir takım bilgiler var dilerim o bilgileri siz benimle paylaşırsınız :)

Sayfayı Paylaş