gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yılmaz Morgül ile Bülent Ersoy dargınlığı bitti

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] İBRAHİM TATLISES, SANAT DÜNYASINDAKİ BİR DARGINLIĞI CANLI YAYINDA SONA ERDİRDİ. BÜLENT ERSOY'DAN 'SEN BENİ KIRMAZSIN' DİYE SÖZ ALAN İBO, YILMAZ MORGÜL İLE DİVA'NIN ARASINI DÜZELTTİ..

İbrahim Tatlıses'in atv'deki şovu önceki gecce Bülent Ersoy'u ağırladı. Diva'nın özel koltuğu, swarovski taşlı kadehi, mikrofonu, iskemlesi ve sehpasıyla katıldığı stüdyoya Ersoy şerefine kırmızı halı serildi. Eski anıların paylaşılarak, eğlenceli dakikalar yaşanan programa; Ersoy'un mahkemeye verdiği Yılmaz Morgül ile barışması da renk kattı.

'Sen beni kırmazsın' dedi
    Ersoy'un 'İbrahim benim kadim dostumdur. Onun her dediğini yaparım' sözleri üzerine Tatlıses; 'O zaman bu lafın üzerine beni kırmazsın. Senden bir ricada bulunuyorum. Senin hakaret davası açtığın bir çocuk var, onu affetmeni istiyorum' dedi. Bu konuşmaların ardından Yılmaz Morgül, canlı yayına katılıp ağlayarak Bülent Ersoy'un elini öptü. İkilinin yıllardır süren küslüğe son vermesi; İbrahim Tatlıses olmak üzere herkesin gözlerinin dolmasına sebep oldu. Yılmaz Morgül bir röportajında, 'Ben onun adını lügatımdan sildim. O gitsin, sabah namazlarında mezarlıklarda gezmeye devam etsin. Herhalde dua etmek için dolaşmıyor' deyince; Bülent Ersoy 100 bin TL'lik tazminat davası açmıştı.

Yılmaz Morgül ile Bülent Ersoy dargınlığı bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Ersoy İle Oya Aydoğan Barıştı

Bülent Ersoy İle Oya Aydoğan Barıştı

Bülent ersoy, Oya aydoğan, küslükleri, barışmaları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Küs olan iki usta sanatçı, Bülent Ersoy ve Oya Aydoğan barışmış melekler. Küslükleri hiç olmasın temennisini diliyoruz bizlerde. "Yasemin Bozkurt’la Buluşma Noktası"na konuk olan Aydoğan, Ersoy’la 26 yıl boyunca yiyip içtiklerinin ayrı gitmediğini, ancak uzun zamandır...
  2. Bülent Ersoy ve sevgilisi Berk Yılmaz

Bülent Ersoy ve sevgilisi Berk Yılmaz

bülent ersoy ve sevgilisi bülent ersoy sevgilisi berk yılmaz berk yılmaz ersoyun bülent ersoy ve sevgilisi berk yılmaz, resimleri, fotoğrafları, fotoları, el ele, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar Diva Bülent Ersoy, sevgilisi Berk Yılmaz'la İzmir'de bir gece kulübüne el ele gitti ve sabahlara kadar eğlendi Melek'lerim. Mutluluğu daimi olsun diyor ve Bülent Abla'mızın o mutlu...
  3. Bülent Ersoy sevgilisi Berk Yılmaz fotoğraf haberleri burada arkadaşlar

Bülent Ersoy sevgilisi Berk Yılmaz fotoğraf haberleri burada arkadaşlar

bülent ersoy sevgilisi berk yılmaz fotoları resimlerim fotoğrafları görüntüleri haberleri burada arkadaşlar. Geçmişte kendisinden çok çok küçük olan sevgilileri ve eşleri ile yaşadığı aşk ve ayrılıklarla gündeme gelen Bülent Ersoy, yine kendisinden çok küçük olan sevgilisi Berk Yılmaz ile gündeme geldi Melek'lerim. Bülent Ersoy Berk Yılmaz gazetecilerin ilgi odağı oldu ve Bülent Ersoy...
  4. Bülent Ersoy Yeni İmajı İle Şok Etti!

Bülent Ersoy Yeni İmajı İle Şok Etti!

Yıllardır genellikle koyu siyah saçlar ile karşımıza çıkan diva Bülent Ersoy, Bursa da verdiği konser de yepyeni imajı ile izleyenleri şok etti. Senenin trend saç renklerinden biri olan gri, alışılmışın dışın da bir görüntü veriyor. Marjinal olmayı sevenler için oldukça değişik bir renk olan gri saç rengini deneyenlerin biri de Bülent Ersoy oldu. Konsere gelenlerin karşısına yepyeni imajı ile...
  5. Yılmaz Morgül Kaç Yaşın da?

Yılmaz Morgül Kaç Yaşın da?

Şu sıralar survivor yarışmasın da yarışmak da olan sanatçı Yılmaz Morgül, son zamanlar da en çok konuşulan isim olmaya devam ediyor. Başlı başına survivor yarışmasına katılmasından dolayı konuşulan Yılmaz Morgül, şu günler de yaşı ile ilgili konuşuluyor. 1982 doğumlu olduğunu söyleyen Yılmaz Morgül'ün bu dediklerini tam 20 yıl önce aynı sahne de düet yaptığı Onur Akay çürütmüş oldu. Sahne de...

Sayfayı Paylaş