gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yılmaz Morgül Kaç Yaşın da?

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Şu sıralar survivor yarışmasın da yarışmak da olan sanatçı Yılmaz Morgül, son zamanlar da en çok konuşulan isim olmaya devam ediyor. Başlı başına survivor yarışmasına katılmasından dolayı konuşulan Yılmaz Morgül, şu günler de yaşı ile ilgili konuşuluyor. 1982 doğumlu olduğunu söyleyen Yılmaz Morgül'ün bu dediklerini tam 20 yıl önce aynı sahne de düet yaptığı Onur Akay çürütmüş oldu. Sahne de düet yaptıkları sırada Onur Akay kendisinin henüz 19 yaşın da olduğunu ve o sıralar Yılmaz Morgül'ün 32 yaşın da olduğunu açıkladı. Yani anlıyacağınız Yılmaz Morgül 52 yaşın da... Yine de yaşına rağmen gençlere taş çıkartıyor ve geçtiğimiz günler de kendisinden çok küçük olan survivor yarışmacısını bile yenmeyi başararak gündeme oturdu... yilmaz-morgul-hayat.jpg
    Yilmaz-Morgulun-gercek-yasi-ortaya-cikti--2364.jpeg

Yılmaz Morgül Kaç Yaşın da? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılmaz Morgül ile Bülent Ersoy dargınlığı bitti

Yılmaz Morgül ile Bülent Ersoy dargınlığı bitti

İBRAHİM TATLISES, SANAT DÜNYASINDAKİ BİR DARGINLIĞI CANLI YAYINDA SONA ERDİRDİ. BÜLENT ERSOY'DAN 'SEN BENİ KIRMAZSIN' DİYE SÖZ ALAN İBO, YILMAZ MORGÜL İLE DİVA'NIN ARASINI DÜZELTTİ.. İbrahim Tatlıses'in atv'deki şovu önceki gecce Bülent Ersoy'u ağırladı. Diva'nın özel koltuğu, swarovski taşlı kadehi, mikrofonu, iskemlesi ve sehpasıyla katıldığı stüdyoya Ersoy şerefine kırmızı halı...
  2. Yılmaz Morgül Yine Sahnelerde

Yılmaz Morgül Yine Sahnelerde

sulugözlü sanatçılarımızdan olan Morgül son zamanlarda bir magazin programında hüngür hüngür ağlıyarak gündemdeydi şimdi ise tekrar sesi ile programlarda karşımıza çıkıyor.... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Uzun süredir kavgalı olduğu Bülent Ersoy’la canlı yayında gözyaşları içinde barışan ve ‘şov’ yapmakla eleştirilen Türk Sanat...
  3. Hababam Sınıfı yeni versiyonda Yılmaz Morgül

Hababam Sınıfı yeni versiyonda Yılmaz Morgül

hababam sınıfı filmi yeni yılmaz morgül badi ekrem haberleri burada arkadaşlar. "Elvede İstanbul" diyerek şöhreti yakalayan ve daha sonrasında cilt kanseri haberleri ile hayranlarını üzen Yılmaz Morgül, şimdilerde Habam Sınıfı yeni versiyon çekimlerinde Şener Şen'in Badi Ekrem karekterini canladırması için teklif almış Melek'lerim. Bir Türk Filmi efsanesi olan Hababam Sınıfı filmi...
  4. İşte Benim Stilim Serpil Gülşah Yılmaz Kaç Yaşında ?

İşte Benim Stilim Serpil Gülşah Yılmaz Kaç Yaşında ?

TV8 İşte Benim Stilim'in güzel ve iddialı yarışmacılarından 32 yaşındaki sarışın Serpil Gülşah Yılmaz; emlak sektöründe çalışıyor.Serpil Gülşah Yılmaz"1983 32 yaşında ıstanbul dogumlu.1.78 boyunda. Eskiden Stylingmiş.Suanda gayri menkul işleri ile ilgileniyor.Aynı zamanda Türkiyede Oryantal dansta derecesi var Öncesinde ise vitrin tasarımı yaptığını ve işinde de başarılı olmasına...
  5. Tolga Sarıtaş Kimdir? Kaç Yaşın da ve  Nereli

Tolga Sarıtaş Kimdir? Kaç Yaşın da ve Nereli

Kanal d ekranlarının pazartesi gecelerinin vazgeçilmezi haline gelen"Güneşin Kızları" konusu ve oyuncuları ile izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Dizi de rol alan kişilerden biri olan Tolga Sarıtaş, özellikle son oynadığı Ali Mertoğlu karakteri ile genç kızların büyük hayranlığını ve beğenisini kazandı. Kendisinin kaç yaşın da olduğunu merak edenler için gereken bilgiler...

Sayfayı Paylaş