gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yılmaz morgül:yalan söylüyorlar

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 'BÜLENT ERSOY GAZİNOLARIN GELECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYOR!'. BU SÖZLER HER ZAMAN SÖYLEDİĞİ SÖZLERLE POLEMİK YARATIP GÜNDEME OTURMAYI BAŞARAN YILMAZ MORGÜL'E AİT.

Bugüne kadar birçok ünlünün sahne aldığı Günay Restaurant'ın yeni işletmecileri, geçtiğimiz günlerde Yılmaz Morgül'e sahneye çıkması için teklif götürdü. Ancak Morgül kendisine yapılan sahne teklifini kabul etmeden önce kendisini izlemeye gelenlerin kişi başına ödeyecekleri fiyatı öğrenmek istedi.

Yalan söylüyor!
    Bu fiyatın 750 YTL olduğunu öğrenen, Morgül büyük tepki gösterdi: 'Hem gazinoları ayakta tutmaya çalışıyorlar, hem de 750 YTL fiyat istiyorlar. Bülent Ersoy, 'Gazinolar yaşasın diye gerekirse para almadan sahneye çıkarım' diyor ama yalan söylüyor. Çünkü Günay Restaurant'tan bir geccede 25 bin YTL'yi cebine indiriyor. Gazinoların geleceğini düşünse, bu kültürü yaşatmak isteyen insanlara 750 YTL ödetmez.'

Yılmaz morgül:yalan söylüyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben geceleri yalan söylüyorum

ben geceleri yalan söylüyorum

İçimin tüm kırıntılarını bir kenara bıraktım,tam şimdi..Düşünmemiş,hayal etmemiş kabul ediyorum kendimi..Bir daha hiç uyanmayacak,masumca uyuyan bir bebek gibi.. Ölsem,mezarım küçücük olacak,üzerime attığınız güller solacak..Kendimi ziyan hissediyorum.. İtiraf etmeliyim,sarı rengi sevmiyorum! Mavinin derinliğine hiç uymuyor sarı,ve ne için yanyanalar bilmiyorum..Anlayamıyorum,benim rengim ne?...
  2. Yılmaz Morgül Yine Sahnelerde

Yılmaz Morgül Yine Sahnelerde

sulugözlü sanatçılarımızdan olan Morgül son zamanlarda bir magazin programında hüngür hüngür ağlıyarak gündemdeydi şimdi ise tekrar sesi ile programlarda karşımıza çıkıyor.... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Uzun süredir kavgalı olduğu Bülent Ersoy’la canlı yayında gözyaşları içinde barışan ve ‘şov’ yapmakla eleştirilen Türk Sanat...
  3. tartınız yalan söylüyor olabilir

tartınız yalan söylüyor olabilir

Çok kilo verdiğinizi düşünmenize rağmen tartınız tam aksini mi gösteriyor? O zaman yanlış zamanlarda tartılıyor olabilirsiniz. Diyet yapanların en büyük takıntılarından biri de, olur olmaz tartılmalarıdır; önce yataktan çıkar çıkmaz tartıya koşulur, ardından tuvalet çıkışı, kahvaltı sonrası, yemek öncesi, yürüyüş sonrası, aç karnına... Derken bu takıntı beraberinde moral bozukluğunu da...
  4. Yalan söylüyorum çünkü...

Yalan söylüyorum çünkü...

Erkeklerin partnerlerine en çok ne zaman ve ne için yalan söylediğini biliyor musunuz? İşte şaşırtan cevaplar… Bazı erkekler hiç yalan söyleyemez, hemen gözlerinden, hal ve hareketlerinden anlaşılır. Bazıları da kendi kişilik değerlerini artırma amacıyla zararsız yalanlar söylerler. Erkeklerin en çok hangi konularda yalan söylediklerini belirlemek için yapılan araştırmada ilginç sonuçlara...
  5. Yılmaz Morgül Kaç Yaşın da?

Yılmaz Morgül Kaç Yaşın da?

Şu sıralar survivor yarışmasın da yarışmak da olan sanatçı Yılmaz Morgül, son zamanlar da en çok konuşulan isim olmaya devam ediyor. Başlı başına survivor yarışmasına katılmasından dolayı konuşulan Yılmaz Morgül, şu günler de yaşı ile ilgili konuşuluyor. 1982 doğumlu olduğunu söyleyen Yılmaz Morgül'ün bu dediklerini tam 20 yıl önce aynı sahne de düet yaptığı Onur Akay çürütmüş oldu. Sahne de...

Sayfayı Paylaş